Podopieczni Dziupli bawili się na Balatonie

W sobotę 29 czerwca odbyła się III edycja Festynu rodzinnego "Jesteśmy razem". Festyn odbył się na wodzisławskim Balatonie i dedykowany był rodzinom z dziećmi z niepełnosprawnością

Podopieczni Dziupli bawili się na Balatonie

Rodziny mogły skorzystać z wielu atrakcji, tych standardowych - harców na dmuchańcach, ale także z bardziej niecodziennych - na przykład malowania twarzy, włosów i paznokci. Na uczestników czekała gra terenowa, zabawy ruchowe, konkurencje zręcznościowe. Zmęczeni przybysze odpoczywali w cieniu drzew w kawiarence i przy grillowanych kiełbaskach. Odbył się konkurs plastyczny pt.: "lot balonem nad Balatonem", który zakończył się rozdaniem nagród, podobnie jak inne konkurencje. Prócz nagród rzeczowych znalazły się .. "smakowite" w postaci chociażby pieczonych kiełbasek. Miło było popatrzeć, jak całe rodziny angażowały się w festynowe propozycje. Przez cały czas chętni prezentowali swoje talenty na scenie śpiewając piosenki, deklamując wierszyki. Wreszcie wyczekiwany występ magika, który wprowadził dużą dozę humoru i zaciekawienia tajemniczym pokazem sztukmistrza. Impreza plenerowa przebiegła w przyjemnym, ciepłym nastroju, zwłaszcza że pogoda dopisała. Festyn zakończył się dyskoteką dla wytrwałych uczestników.

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Przy Dziupli, Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego „Dziupla”, MOSiR Centrum. Współorganizatorem imprezy było Miasto Wodzisław Śląski. Zadanie publiczne współfinansowane było ze środków Powiatu Wodzisławskiego. 

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, a mieszkańcom powiatu ewodzisławskiego za tak liczne przybycie. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].