Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podopieczni Dziupli bawili się na Balatonie

W sobotę 29 czerwca odbyła się III edycja Festynu rodzinnego "Jesteśmy razem". Festyn odbył się na wodzisławskim Balatonie i dedykowany był rodzinom z dziećmi z niepełnosprawnością

Podopieczni Dziupli bawili się na Balatonie

Rodziny mogły skorzystać z wielu atrakcji, tych standardowych - harców na dmuchańcach, ale także z bardziej niecodziennych - na przykład malowania twarzy, włosów i paznokci. Na uczestników czekała gra terenowa, zabawy ruchowe, konkurencje zręcznościowe. Zmęczeni przybysze odpoczywali w cieniu drzew w kawiarence i przy grillowanych kiełbaskach. Odbył się konkurs plastyczny pt.: "lot balonem nad Balatonem", który zakończył się rozdaniem nagród, podobnie jak inne konkurencje. Prócz nagród rzeczowych znalazły się .. "smakowite" w postaci chociażby pieczonych kiełbasek. Miło było popatrzeć, jak całe rodziny angażowały się w festynowe propozycje. Przez cały czas chętni prezentowali swoje talenty na scenie śpiewając piosenki, deklamując wierszyki. Wreszcie wyczekiwany występ magika, który wprowadził dużą dozę humoru i zaciekawienia tajemniczym pokazem sztukmistrza. Impreza plenerowa przebiegła w przyjemnym, ciepłym nastroju, zwłaszcza że pogoda dopisała. Festyn zakończył się dyskoteką dla wytrwałych uczestników.

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Przy Dziupli, Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego „Dziupla”, MOSiR Centrum. Współorganizatorem imprezy było Miasto Wodzisław Śląski. Zadanie publiczne współfinansowane było ze środków Powiatu Wodzisławskiego. 

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, a mieszkańcom powiatu ewodzisławskiego za tak liczne przybycie. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].