Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dwóch włamywaczy okradło mieszkańca Raciborza. Wynieśli łup warty 35 000 złotych

Mężczyźni skradli elektronarzędzia, sprzęt RTV, motocykl, rowery, samochód...

Dwóch włamywaczy okradło mieszkańca Raciborza. Wynieśli łup warty 35 000 złotych

Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 34 lat, którzy dokonali szeregu kradzieży z włamaniem. Do przestępstw doszło w okresie od 17 do 19 maja na terenie prywatnej posesji przy ulicy Starowiejskiej w Raciborzu. Wówczas sprawcy włamali się do domu i garaży, skąd skradli elektronarzędzia, sprzęt RTV, motocykl, rowery, podkaszarkę, samochód osobowy audi.

Łączna suma poniesionych strat została wyceniona przez poszkodowanych na kwotę ponad 35 tysięcy złotych. - Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osób związanych z serią włamań - informuje kom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Ustalenia policjantów pozwoliły w dniach 20 i 21 maja zatrzymać na terenie Raciborza dwóch mężczyzn w wieku 29 i 34 lat jako osoby związane z przestępstwami. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im nawet 10 lat więzienia. Dzięki szybkiej akcji raciborskich kryminalnych wszystkie skradzione rzeczy zostały odzyskane.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].