Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Top wtop – 10 największych wpadek w powiecie wodzisławskim

Prezentujemy 10 największych wpadek, które miały miejsce na terenie powiatu wodzisławskiego w mijającym 2018 r.

1. Urodzinowa akcja neonazistów

W styczniu Wodzisław Śląski był na ustach wszystkich. Powód? Skandaliczny. Portret Hitlera, flagi ze swastykami, nazistowskie marsze wojskowe i okrzyki "Sieg heil" - tak w lesie świętowano 128. urodziny Adolfa Hitlera. Wszystko to pokazali reporterzy magazynu "Superwizjer" stacji TVN i TVN24, na których po pewnym czasie spadły podejrzenia o sprowokowanie owego wydarzenia.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~idiotoodporny (83.26. * .20) 29.12.2018 17:28

Iza i układziki wodzisławskie są the best

Don_C 28.12.2018 20:42

Top 5 i mój komentarz :-)) Dzięki Nowiny jestem dłużnikiem. Od teraz zamiast podsyłać ciekawostki redakcji Tu Wodzisław będę wam na maila ;-)

~JoAndrzej (188.137. * .42) 27.12.2018 20:53
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Wpadka #1 artykuły o gwizdku. W listopadzie na rynku browary walił a w grudniu abstynent stulecia. Kpina ze strony nowiny.pl