Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wigilijne spotkanie mieszkańców Starego Miasta [ZDJĘCIA]

Do wspólnego wigilijnego stołu zasiedli mieszkańcy wodzisławskiego Starego Miasta. Była wspólna modlitwa, kolędowanie i świąteczny poczęstunek.

Wigilijne spotkanie mieszkańców Starego Miasta [ZDJĘCIA]

Na Placu Świętego Krzyża w Wodzisławiu Śl. dzięki pomysłowości i zaangażowaniu mieszkańców i przedsiębiorców ze Starego Miasta powstała szopka bożonarodzeniowa.

W piątek (21.12) o godz. 18.00 przy stajence odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców. Ks. prałat Bogusław Płonka odprawił krótkie nabożeństwo, później były życzenia, łamanie się opłatkiem i poczęstunek. - Była to dobra okazja do integracji, do serdeczności między ludźmi - mówi jedna z organizatorek wydarzenia pani Karina. W spotkaniu prócz mieszkańców wieli udział również prezydent Mieczysław Kieca i wiceprezydent Izabela Kalinowska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Toffi 23.12.2018 12:23

Fajna inicjatywa. Takie obywatelskie poruszenie . Brawo :)