Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Borucin podjął seniorów z Krzanowic z okazji ich święta

Dzień Seniora dla gminy Krzanowice (powiat raciborski) zorganizowano w Domu Kultury w Borucinie. Mistrzem ceremonii była przewodnicząca koła PZERiI Krystyna Mandrysz. Salę wypełnili seniorzy z całej gminy oraz goście z zaprzyjaźnionych środowisk seniorskich w Czechach. Program artystyczny przygotowała Elżbieta Biskup ze swymi podopiecznymi ze studia ARS w Pietraszynie.

Borucin podjął seniorów z Krzanowic z okazji ich święta
Wśród wyróżnionych za pomoc emerytom znalazł się wiceburmistrz Jarosław Gałkowski

Materiał wideo:

W części oficjalnej Krystyna Mandrysz złożyła podziękowania wszystkim, którzy współtworzą koło związku na ziemi krzanowickiej oraz dobrodziejom środowiska dojrzałych mieszkańców gminy. Seniorzy odśpiewali swój hymn na rozpoczęcia ich najważniejszej imprezy w roku (klip z hymnem jest TUTAJ).

Podziękowania dla gości imprezy (z rękopisu prowadzącej)

Programem artystycznym zajęła się Elżbieta Biskup (MDK i właścicielka studia ARS). Jej podopieczne zaczęły prezentację piosenką pt. "Wesoły deszczyk" (do posłuchania i obejrzenia TUTAJ)

Elżbieta Biskup na Dniu Seniora w Borucinie.mp3

Ludzie

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.

Józef Kocem

Radny gminy Krzanowice

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].