Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kierowca opla zasłabł za kierownicą i staranował inny pojazd

Dziś około godziny 8:00 przy rybnickiej komendzie kierowca opla zasłabł za kierownicą. Samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się dopiero po uderzeniu w zaparkowany pojazd. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. 64-latek trafił do szpitala.

Kierowca opla zasłabł za kierownicą i staranował inny pojazd

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 8:00 przy ulicy Jankowickiej w Rybniku. 64-latek jechał wraz z żoną w kierunku Zamysłowa. Opel, którym podróżowali małżonkowie, na wysokości rybnickiej komendy zjechał na przeciwległy pas ruchu. Auto przejechało przez chodnik i zatrzymało się dopiero po uderzeniu w zaparkowanego volkswagena. Na miejscu szybko zjawili się strażacy, załoga pogotowia ratunkowego i policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca na chwilę stracił przytomność. Stróże prawa przebadali go na zawartość alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. W momencie zdarzenia, na chodniku oraz na parkingu nie było pieszych. 64-latek został zabrany do szpitala na badania.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].