Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

PiS zdecydował, kto powalczy o fotel prezydenta w Rybniku

Poseł albo radny powalczą o prezydenturę. 

PiS zdecydował, kto powalczy o fotel prezydenta w Rybniku

Posłanka Izabela Kloc, szefowa regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości poinformowała, że obecnie partia rekomenduje dwóch kandydatów na prezydenta Rybnika. Na tej krótkiej liście znaleźli się poseł Grzegorz Janik i radny Łukasz Dwornik. Jak tłumaczy Izabela Kloc, obaj kandydaci gwarantują PiS-owi dobry wynik, a o tym, kto ostatecznie powalczy m.in. z Piotrem Kuczerą zadecydują władze partii.  
– Wewnętrzna rywalizacja świadczy o zachowaniu demokratycznych zasad.  Podchodzę do niej  spokojnie, cierpliwie czekam na ostateczne rozstrzygnięcie – mówi nam Łukasz Dwornik, dodając, że na dziś trudno określić, kiedy zapadną ostatecznie decyzje. 

Ludzie

Grzegorz Janik

Poseł na Sejm

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].