Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Angelika Faucz wyśpiewała pierwsze miejsce

Wodzisławskie Centrum Kultury gościło wyjątkowych artystów. Za nami kolejna edycja Festiwalu Karaoke „ŚpiewaMY” Osób Niepełnosprawnych. Z pierwszego miejsca w konkursie mogła cieszyć się Angelika Faucz.

Angelika Faucz wyśpiewała pierwsze miejsce

W muzycznej imprezie uczestniczyli pasjonaci z placówek i ośrodków kształcenia specjalnego. W sumie zaprezentowało się 15 uczestników m.in. z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gorzyc, z Rybnika, Wodzisławia, z Zakładu Aktywności Zawodowej oraz ze szkół i placówek specjalnych z Rybnika, Jastrzębia i Wodzisławia Śląskiego. Ich występom bacznie przyglądało się zacne jury, w którym zasiedli: Rafał Karwot, wokalista zespołu TABU, Maja Czyż, znana z występów w programie Must Be The Music − Tylko Muzyka i Katarzyna Popek, wicedyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze miejsce i nagrodę główną przyznano Angelice Faucz z Rybnika. Była to świetna okazja do integracji, do spotkania pełnych pasji ludzi, jak i okazja do przypomnienia sobie muzycznych przebojów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].