Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kilkadziesiąt mandatów w akcji NURD w Wodzisławiu

Wczoraj policja w całym kraju prowadziła akcję NURD. Ta była prowadzona również przez wodzisławską drogówkę. Są to cykliczne akcje, w trakcie których szczególną uwagę mundurowych skupiają piesi i rowerzyści, czyli tak zwani niechronieni uczestnicy ruchu drogowego.

Kilkadziesiąt mandatów w akcji NURD w Wodzisławiu

Akcja w Wodzisławiu rozpoczęła się o godzinie 6.00, a zakończyła o 22.00.  Podczas trwania akcji w powiecie wodzisławskim 16 mundurowych ujawniło łącznie 73 wykroczenia. Mandatami karnymi ukarano 39 pieszych, 29 kierujących pojazdami i 2 rowerzystów. Najczęściej popełnianym wykroczeniem przez kierujących było nieprawidłowe zachowanie w stosunku do pieszych w rejonie przejść dla pieszych, a sami piesi głównie byli karani za przechodzenie w miejscach niedozwolonych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
zxc 16.01.2018 10:59
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Bank Wspierania Budżetu Państwa jak zwykle działa i ma się dobrze. Połowa tych ukaranych pieszych pewnie przechodziła w warunkach zupełnie pustej drogi i bez zagrożenia dla kogokolwiek a tym bardziej dla siebie. No ale kasa musi się zgadzać.