Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

WORiT zaprasza do udziału w Programie Zdrowotnym

Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w roku 2017 realizuje program zdrowotny z zakresu rehabilitacji i terapii.

WORiT zaprasza do udziału w Programie Zdrowotnym

Świadczenia zdrowotne udzielane w ramach Programu finansowane są przez miasta Wodzisław Śląski, Rydułtowy i Radlin oraz gminę Gorzyce.

Adresatami programów są zamieszkałe na terenie ww. miast i gminy dzieci, u których występują zaburzenia rozwoju ośrodkowego układu nerwowego i układu ruchu. Program obejmuje realizację wielospecjalistycznej, kompleksowej rehabilitacji dzieci w wieku od 0 do 18 lat, wymagających intensywnego usprawniania oraz stymulacji rozwoju.

Program realizowany jest w formie:

  • Grupowych Zajęć Korekcyjnych - obejmuje kompleksowe i zespołowe działanie, poprzez stosowanie różnych metod leczenia i rehabilitacji, które mają przywrócić dzieciom i młodzieży w wieku 7-18 lat pełną lub możliwie maksymalną sprawność fizyczną. W ramach planowanych działań przewidziane są zajęcia grupowe, w czasie których dzieci będą korzystały z ćwiczeń korekcyjnych i korygujących wady postawy,
  • Wczesnej Interwencji - obejmuje realizację wielospecjalistycznej, kompleksowej rehabilitacji i terapii dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych nieprawidłowym rozwojem, w wieku 0-7 lat, wymagających intensywnego usprawniania oraz stymulacji rozwoju.

Osoby zainteresowane WORiT prosi o kontakt pod numerem telefonu: 32 45 52  671, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00.

Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej (kliknij tutaj) miejskiej jednostki oraz jej fanpage'a w portalu Facebook (kliknij tutaj).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~generał (89.200. * .254) 05.01.2018 15:55

Szkoda tylko ze ktoś zamieścił artykuł o rok za późno. W końcu mamy rok 2018 o dziwo!!!!