Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury

Premierowe choreografie, nagrodzone układy taneczne, piękne stroje i gorące rytmy - tak wyglądało "Showtime" w wykonaniu Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN w Wodzisławskim Centrum Kultury.

SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury

Tancerze klubu działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA zaprezentowali się przed publicznością 4 czerwca. Podczas koncertu widzowie zobaczyli najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez doświadczoną instruktorkę Elżbietę Lasocką oraz Jakuba Żurka i Sebastiana Lasockiego, trenerów młodszych grup. Taneczne show dopełniały popisy wokalne zaproszonych gości, jak i występ zespołu TRINE.

Na "Showtime" złożył się też układy, dzięki którym SPIN w sezonie artystycznym 2016/2017 zdobył m.in. złoty, dwa srebrne i brązowy medal na ogólnopolskich zawodach.

Wszystko to złożyło się na energiczne, zmysłowe, barwne i brawurowe widowisko, które tancerze zafundowali publiczności, a ta w zamian nagrodziła ich gromkimi brawami. Koncert był zwieńczeniem całorocznej, pełnej sukcesów pracy zespołu z WCK.

 

Autor zdjęć: Magdalena Szymańska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].