Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SPIN z wysoką międzynarodową lokatą

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego „ARA” w Wodzisławskim Centrum Kultury zajął VII miejsce podczas Międzynarodowego Turnieju Formacji Tanecznych RADOM OPEN 2017, który odbył się 25 marca.

SPIN z wysoką międzynarodową lokatą

Radom Open jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych turniejów formacji tanecznych w kraju. Co roku, do Radomia, przyjeżdżają najlepsze formacje latynoamerykańskie i standardowe, także z zagranicy. Wodzisławski SPIN również znalazł się w gronie zakwalifikowanych. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt formacji tanecznych z kraju i zagranicy. W kategorii tańców latynoamerykańskich zatańczyło kilkanaście formacji. SPIN dostał się do ścisłego finału i zajął wysokie, VII miejsce. Jest to spory sukces formacji, zwłaszcza, że grupa zatańczyła w połowie zmienionym składzie, z nowymi tancerzami. Nagrodzona choreografia „Blu” została przygotowana przez Elżbietę Lasocką, prowadzącą zespół SPIN.

- Klub Tańca Towarzyskiego SPIN prezentuje znakomity poziom i na każdych zawodach zajmuje wysokie miejsca. Cieszę się, że w Wodzisławskim Centrum Kultury działa taka grupa, zwłaszcza, że taniec towarzyski od wielu lat jest niezwykle popularny. Widzimy, że zainteresowanie tańcem nadal nie słabnie, z czego jesteśmy bardzo dumni – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

KTT SPIN jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Co roku bierze udział w mistrzostwach Polski oraz w międzynarodowych turniejach. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, choć taniec standardowy także zajmuje istotne miejsce podczas treningów. Zajęcia prowadzone są w 6 grupach wiekowych, od 7- latków po osoby dorosłe.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].