Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polacy rewolucjonizują rynek transportu

Zaledwie 2 miesiące temu uruchomiony został innowacyjny projekt dwójki polskich przedsiębiorców. Zdaniem wielu aplikacja przez nich stworzona może zrewolucjonizować rynek przesyłek w Polsce. Mowa o platformie społecznościowej Poyade.com, za pomocą której można łatwo zarabiać i oszczędzać duże sumy finansowe, bez dodatkowych nakładów czasowych. W jaki sposób? Przeczytajcie dalej.

Polacy rewolucjonizują rynek transportu

Media relacyjne

Poyade.com to serwis społecznościowy, umożliwiający komunikację między użytkownikami, którzy mogą sobie wzajemnie pomóc: jedni w przewiezieniu paczki z miejsca na miejsce, drudzy w dodatkowym zarobku dla kierowców. To podejście sięga w swojej idei korzeni ludzkiej przedsiębiorczości, stawiając na wymianę dóbr i usług, gdzie dwie strony otrzymują z tego powodu profity. Jak się okazuje, takich systemów we współczesnym świecie ludzie coraz częściej poszukują, o czym świadczy chociażby sukces takich firm, jak Facebook czy Google. To tzw. media relacyjne, czyli mówiąc prościej, oparte na wzajemnej relacji. I takie też jest Poyade.com.

Jedziesz w trasę? Zabierz ze sobą paczkę!

Zasada działania serwisu jest prosta. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji dostępnej na systemy iOS i Android. Osoby, które chciałyby działać w ramach aplikacji w roli kuriera, powinny dodać dane na temat wybranej trasy, takie jak dokładny przejazd, data czy godzina. Po przejściu tego etapu trasa będzie widoczna dla innych użytkowników. Gdy pojawi się osoba zainteresowana nadaniem paczki za naszym pośrednictwem, aplikacja automatycznie wygeneruje powiadomienie, dzięki czemu nie musimy cały czas sprawdzać dostępności zleceń w okolicy.

Jak dodać paczkę?

Osoby, które chciałyby nadać przesyłkę poprzez aplikację Poyade.com, również muszą się zarejestrować. Po zalogowaniu należy dodać do systemu paczkę, miejsce nadania i odbioru oraz proponowaną cenę. Jest także możliwość załączenia zdjęcia przesyłki, dzięki czemu mamy większą pewność, że zostanie ona dostarczona w nienaruszonym stanie.

Dlaczego Poyade, a nie firma kurierska?

Odpowiedź jest prosta! Przesyłka nadana przez aplikację Poyade, może zostać zrealizowana o każdej porze, jeśli tylko w okolicy dostępny jest zainteresowany dodatkowym zarobkiem kierowca. Żadna firma kurierska nie przetransportuje nam paczki w nocy. Od teraz, dzięki nowej platformie, mamy taką możliwość. Opcja szczególnie przydatna dla osób, które prowadzą własne działalności, a przede wszystkim sklepy internetowe, gdzie coraz bardziej liczy się szybka dostawa zakupionego towaru do klienta.

Po drugie, korzystanie z aplikacji jest w pełni darmowe dla wszystkich użytkowników. Oznacza to brak opłat rezerwacyjnych czy stawek minimalnych. Ponadto, kierowca zarabiający poprzez platformę, nie odprowadza z tego tytułu żadnych opłat do serwisu.

Po trzecie, właściciele Poyade nie wprowadzili ograniczeń lokalizacyjnych i finansowych, dzięki czemu cena nadania paczki zależy wyłącznie od ustaleń między kierowcą i nadawcą. Jest to bardzo przydatne narzędzie również wtedy, gdy chcemy nadać przesyłkę niestandardową lub przetransportować nietypowe rzeczy lub nawet zwierzęta, jeśli tylko znajdzie się na takie zlecenie chętny kierowca.

Jak widać, rynek przesyłek czeka niemała rewolucja. Szybkość, dostępność w każdej chwili i oszczędność pieniędzy – to z pewnością powody, dla których warto wybrać Poyade, zamiast standardowej firmy kurierskiej.

Materiał zewnętrzny