Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkaniec Świerklan zdemolował hotelowy pokój. Dziewczyny uciekły przez okno

Nawet do 5 lat więzienia grozi 27-letniemu mieszkańcowi Świerklan oraz jego kolegom, którzy w miniony weekend zdewastowali pokój w jednym z żorskich hoteli.

Mieszkaniec Świerklan zdemolował hotelowy pokój. Dziewczyny uciekły przez okno

Gdy 27-latek zameldował się w nim postanowił urządzić imprezę. Zaprosił kolegów z Żor oraz dwie młode kobiety. Podczas niefortunnego spotkania pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka, w czasie której najprawdopodobniej doszło do rękoczynów, a następnie do dewastacji.

Kiedy zaniepokojona dochodzącymi z pokoju odgłosami pracownica hotelu poszła sprawdzić co się w nim dzieje, jej oczom ukazał się zatrważający widok. Na podłodze leżały rozbite butelki, pościel, zniszczona lampa, kwiat doniczkowy, a wokół panował niespotykany nieporządek. Recepcjonistka dostrzegła też zniszczony telewizor, porozrzucany sprzęt, a nawet świeżo zabrudzone ściany.

Zanim w hotelu pojawił się policyjny patrol wszyscy mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia pozostawiając w wynajętym pokoju dwie koleżanki. Te jednak, najprawdopodobniej ze strachu, chwilę później także uciekły - przez okno. Pomimo, że wandali na gorącym uczynku nie dosięgła ręka mundurowych to i tak staną oni przed sądem. 27-latek ze Świerklan oraz 20-letni i 23-letni mieszkańcy Żor odpowiedzą za zniszczenie mienia, za co grozi im nawet do 5 lat za kratkami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].