Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Schody pszowskiego MOK-u w końcu nie straszą

Już nie są powodem do wstydu, a dumy. Schody prowadzące do Miejskiego Ośrodka Kultury wypiękniały.

Schody pszowskiego MOK-u w końcu nie straszą

Mieszkańcy Pszowa kilkakrotnie poruszali temat stanu technicznego schodów MOK-u po prawej stronie od wejścia głównego, które prowadzą bezpośrednio do sali widowiskowej. Schody te od dłuższego czasu straszyły swym widokiem. Przypomnijmy, że podczas listopadowej sesji rady miasta w 2015 r. jeden z mieszkańców poruszył ten problem. - Czy w końcu schody do naszego przybytku kultury zostaną wyremontowane? Bo to jest już wstyd. Taki mamy ładny rynek, ale te schody to „Polska w ruinie” - mówił wówczas Jan Mołdrzyk.

Jak informuje wiceburmistrz Pszowa, 26 września 2016 r. podpisano umowę na remont schodów. Firma "GRAN-MAR" wykonała to w niecałe 3 miesiące. Całkowity koszt robót wyniósł 148 592 tys. zł.

(juk)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~hmmmm (91.200. * .18) 30.12.2016 11:34

przy takiej kwocie szkoda ze nie sa podswietlane cienkimi listwami led tak jak maja w Rydultowach zrobione wchodzac do parku sensorycznego ,wieczorem ladnie to wyglada ,tu mogly by byc wlaczane tylko jak sa jakies imprezy ale u nas jak zawsze nikt nie idzie z postepem techniki