Prawica z Raciborza w Warszawie. Znicz na grobie Łupaszki i spotkanie z Ziobrą

Grupa członków Klubu Gazety Polskiej w Raciborzu pojechała do Warszawy, by spotkać się z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą.

Prawica z Raciborza w Warszawie. Znicz na grobie Łupaszki i spotkanie z Ziobrą

- O organizację spotkania w Warszawie poprosiliśmy pana Michała Wosia, radnego miasta Racibórz, a w ministerstwie asystenta pana ministra i dyrektora gabinetu politycznego - informuje Stefania Pak z KGP w Raciborzu.

Raciborzanie złożyli hołd polskim bohaterom na Wojskowych Powązkach oraz spotkali się z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem. Kieruje on pracami wykopaliskowymi, których celem jest odnalezienie szczatków gen. Emila Fieldorfa oraz rtm. Witolda Pileckiego. W drodze do Sejmu raciborzanie zwiedzieli jeszcze Zamek Królewski, a po południu spotkali się ze Zbigniewem Ziobro.

W dniu 20. września 2016 r. grupa członków Klubu Gazety Polskiej pojechała do Warszawy, by spotkać się z Ministrem Sprawiedliwości, Panem Zbigniewem Ziobrą. - Przy elegancko nakrytym stole, kawie i ciastkach, rozmowa dotycząca prac legislacyjnych ministerstwa, interpretacji prawa w praktyce i problemach sądownictwa w Polsce, upłynęła w bardzo serdecznej atmosferze. Tę wizytę traktujemy jako wyraz dobrej zmiany. Wyborcy bliżej władzy, hasło, które na tym spotkaniu stało się rzeczywistością, dzięki życzliwości pana ministra oraz organizacyjnym talentom pana Michała Wosia - komentuje Stefanika Pak.

źródło: KGP Racibórz

Ludzie

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].