Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kwiaty dla Elżbiety Biskup na sesji rady powiatu

- Za wszystko jestem wdzięczna, niczego nie żałuję, to był piękny okres... piękna karta - powiedziała radnym Elżbieta Biskup.

Wicestarosta Marek Kurpis i Przewodniczący Rady Powiatu Adam Wajda wręczyli Elżbiecie Biskup kwiaty oraz podziękowali za jej wieloletnią pracę (pełniła funkcję dyrektora MDK-u przez 15 lat). Elżbieta Biskup podziękowała za współpracę również pracownikom Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz życzyła sukcesów nowej dyrektor (zostanie nią Agnieszka Busuleanu, który zwyciężyła w konkursie na to stanowisko, więcej na ten temat TUTAJ). Wspomniała również byłego starostę raciborskiego Adama Hajduka

 - Jeśli udało mi się coś zrobić, coś pozytywnego dla dzieci i młodzieży powiatu raciborskiego, to tylko dlatego, że znalazłam w staroście zaufanie do tych celów, które nie miały służyć ani mnie, ani staroście, ale młodzieży i wychowankom Młodzieżowego Domu Kultury - powiedziała i dodałą: Jestem szczęśliwa, że będę mogła być już nareszcie "tylko" nauczycielem.

Obecna na sesji posłanka Gabriela Lenartowicz zwróciła uwagę, że bez Elżbiety Biskup Racibórz nie byłoby sukcesów wokalnych raciborskiej młodzieży. - Dzięki pani dyrektor i jej mężowi Racibórz stał się znany z piosenki - powiedziała G. Lenartowicz.

Ludzie

Adam Hajduk

inspektor ds. inwestycji w gminie Rudnik, były Starosta Raciborski

Adam Wajda

Przewodniczący Rady Powiatu Raciborskiego

Elżbieta Biskup

Nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, Radna Powiatowa

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm

Marek Kurpis

Wicestarosta Powiatu Raciborskiego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].