Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zbliża się jubileusz 80-lecia konsekracji Kościoła NSPJ w Raciborzu

Najważniejsze uroczystości przypadną w przyszłą niedzielę, 18 października.

Zbliża się jubileusz 80-lecia konsekracji Kościoła NSPJ w Raciborzu
październik
18 niedziela

Premiera filmu "Dzieje kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Racibórz, Warszawska 29
Start 18.10.2015 o godz. 19:00 wstęp wolny

- Mszy Świętej o godz. 10.30, na którą zapraszamy wszystkich Parafian, przewodniczyć będzie ks. Biskup Paweł Stobrawa. Drugim ważnym dniem będzie rocznica poświęcenia kościoła, 20 października. Na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkich kapłanów pochodzących z naszej parafii - zapowiada proboszcz Adam Rogalski.

Jubileuszowi będzie towarzyszyło wydarzenia artystyczne. Warto zwrócić uwagę na premierę filmu pt. "Dzieje kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa" autorstwa Adriana Szczypińskiego i Wojciecha Mitręgi o kościele, jego historii i architekturze. W filmie nad którym pracowano kilkanaście miesięcy umieszczono wiele nieznanych materiałów. - Tym bardziej zapraszamy wszystkich na premierę, która odbędzie się w niedzielę, 18 października o 19.00 - zachęcają w NSPJ.

Poniżej szczegółowy program obchodów jubileuszu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].