Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Radny Klima przeciwny wycince drzew przy kościele. Urządzi protest ekologiczny

Radny miejski Piotr Klima planuje spotkanie osób zainteresowanych, w tym radnych miasta i powiatu, na skwerze pod kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu, gdzie urząd mkasta zaplanował wycinkę 29 drzew. Ma się ono odbyć w środę 14 października o godz. 16.00 na rogu ulic Warszawskiej i Wczasowej.

Radny Klima przeciwny wycince drzew przy kościele. Urządzi protest ekologiczny

- Myślę, że do tego i podobnych tematów należy zaangażować naukowców z np. z Uniwersytetu Śląskiego, instytutów naukowych zajmujących się tymi problemami oraz lokalnych fachowców, takich jak mgr inż. Jerzy Goniewicz oraz dr Jan Duda. Warto tym tematem zainteresować innych pasjonatów przyrody, może nauczycieli przyrody z raciborskich szkół, którzy też powinni mieć swoje zdanie nt. raciborskiej przyrody i jej ochrony - przekonuje radny RSS Nasze Miasto i prosi zaintersowanych o kontakt mejlowy pod adresem: klimafarm@wp.pl

Czytaj także:

Ludzie

Piotr Klima

Radny Gminy Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].