Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażnicy graniczni oddali prawie trzydzieści litrów krwi

Ogólnopolską akcję zbiórki krwi pod hasłem „Na straży życia” honorowy patronatem objął Komendant Główny Straży Granicznej gen. dyw. SG  Dominik Tracz.

Strażnicy graniczni oddali prawie trzydzieści litrów krwi

Zbiórka zorganizowana 13 i 14 czerwca w Opolu na Placu Wolności została połączona z prezentacją sprzętu będącego na wyposażeniu Straży Granicznej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Opola i okolic. Podczas akcji 39 osób oddało ponad 17,5 litra krwi.

15 czerwca Klub HDK PCK „Nasza Opolska Krew” wspólnie z Komendą Śląsko – Małopolskiego Oddziału SG zorganizował akcję zbiórki krwi w Raciborzu, na terenie komendy Oddziału. W akcji udział wzięło 22 funkcjonariuszy i pracowników. W tym dniu zostało zebranych prawie 10 litrów krwi.

źródło: Straż Graniczna Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].