Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnik: głosowanie na podwórko Nivea - runda druga

Rybnik w dalszym ciągu ma szansę, by na jego terenie powstał nowoczesny plac zabaw w ramach konkursu Podwórko Nivea. Rodzinne Miejsce Zabaw. Głosowanie trwa do końca maja.

Rybnik: głosowanie na podwórko Nivea - runda druga

Przypomnijmy, że dzięki zabawie place zabaw wybudowane zostaną w 40 lokalizacjach na terenie całego kraju.  Wygrywają te miejsca, na które zagłosuje największa ilość osób. Konkurs podzielono na dwie tury. Do końca kwietnia wyłoniono 20 zwycięskich lokalizacji, do końca maja poznamy kolejnych 20 zwycięskich miejsc.

Zachęcamy do głosowania na tereny w Rybniku przy ul. Orzepowickiej w dzielnicy Maroko-Nowiny oraz na teren przy ul. Spółdzielczej w dzielnicy Radziejów. Pierwsza ze wskazanych lokalizacji zajmuje w tej chwili 17 miejsce – ma więc realne szanse na zwycięstwo!

Głosowanie potrwa do końca maja. Każdy mieszkaniec może codziennie oddać jeden głos – zachęcamy do głosowania na lokalizacje w Rybniku za pośrednictwem strony internetowej: www.nivea.pl/podworko

Rodzinne miejsca zabaw to atrakcyjne podwórka, na których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Przestrzeń tę stworzą urządzenia, których już same nazwy są kreatywne. Na placach zabaw powstaną m.in.: leniwiec, karuzela wspomnień, latające kule, górski szlak, orle gniazdo, zjeżdża-norka, huśtawka ważka czy kiwak.

źródło: UM Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].