Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piękny koncert w farnym. Śpiewali ku czci świętego Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

Nie zabrakło wspomnień, zadumy, refleksji i modlitwy. Duchowe przeżycia zostały połączone z solidną dawką dobrej muzyki.

Piękny koncert w farnym. Śpiewali ku czci świętego Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

Wieczorem 12 kwietnia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy ul. Mickiewicza w Raciborzu odbył się koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w 10. rocznicę śmierci.

Przed dość licznie zgromadzoną publicznością wystąpiła młodzież z dwóch zespołów na co dzień działających w Raciborskim Centrum Kultury (Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej ATLANTYDA oraz zespół wokalny Perspektywa).

Publiczność usłyszała piosenki religijne oraz utwory napisane do tekstów św. Jana Pawła II.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].