Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKSON rehabilitacja - w ciąży bez bólu

Moment gdy kobieta dowiaduje się o tym, że za 9 miesięcy zostanie mamą jest wielkim wydarzeniem dla przyszłych rodziców.

Ciało kobiety w szybkim czasie zmienia się, a w organizmie zachodzi wiele zmian. Jedną z nich jest rozciągnięcie się mięśni brzucha które prowadzi do bólu pleców. Wiele kobiet w ciąży boryka się z bólami kręgosłupa w okresie ciąży. Jest na to rada, masaż. Delikatny, poprawia pracę mięśni i zmniejsza ból. Kobieta leży na boku bądź wygodnie siedzi. Ośrodek Rehabilitacji AKSON dba o kobiety w czasie i po ciąży. Prowadzimy ćwiczenia dla kobiet po urodzeniu, aby w szybkim czasie wrócić do sprawności. W naszym ośrodku leczymy również pacjentów po rekonstrukcji stawów kolanowych, częste bóle głowy, drętwiejące ręce, bóle kolan i innych stawów. Leczymy wady postawy oraz współpracujemy ze sportowcami.

AKSON to dobry wybór.

Ośrodek Rehabilitacji AKSON
Racibórz ul. Kolejowa 19
Rejestracja: 513-574-584
www.rehabilitacja-akson.com

przyjmujemy pon-pt od 8.00 - do ostatniego pacjenta

Tekst sponsorowany