Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Specjalista poszukiwany!

Bezpieczeństwo jest jedną z najbardziej cenionych wartości. Zarówno jeśli chodzi o ochronę nas samych, naszych rodzin, jak i bezpieczeństwo domu czy samochodu, niejednokrotnie wykorzystujemy różne środki, aby zapewnić wysoki stopień ochrony. Dobra materialne chronimy na różny sposób: począwszy od prostych czynności takich, jak zamykanie samochodu czy domu, gdy nikogo w nim nie ma, a skończywszy na instalacji systemu alarmowego. Ten ostatni sposób jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o zapobieganie włamaniom, pod warunkiem jednak, że został prawidłowo zamontowany.

Specjalista poszukiwany!

Komu jednak powierzyć jego montaż tak, abyśmy mieli gwarancję skuteczności w razie włamania? Odpowiedź jest z pozoru banalna - wystarczy znaleźć fachowca, który świadczy usługi elektryczne i który będzie miał czas na ich wykonanie w odpowiednim dla nas terminie. Tymczasem każdy, kto przeprowadzał nawet najdrobniejszy remont, wie, że znalezienie specjalisty, który dobrze, szybko i za rozsądne wynagrodzenie wykona swoją pracę bywa naprawdę trudne.W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam serwis Fachmistrz.pl, która działa jako pośrednik między fachowcami a klientami poszukującymi specjalistów z różnych dziedzin. Na portalu znajdziemy oczywiście fachowców świadczących usługi elektryczne, w tym zajmujących się m.in. naprawą drobnych usterek elektrycznych, montażem gniazdek, domofonów oraz płyt elektrycznych i, naturalnie, podłączaniem systemów alarmowych.

Korzystanie z usług serwisu Fachmistrz.pl zaczynamy od dokonania zgłoszenia. Można to zrobić na trzy sposoby: telefonicznie, gdzie będziemy rozmawiać z konsultantem, który pomoże wybrać odpowiedniego fachowca, za pośrednictwem SMS - wówczas oddzwoni do nas konsultant i poprzez stronę WWW - w takiej sytuacji również w ciągu kilkunastu minut oddzwoni do nas konsultant. Korzystać z usług serwisu można na razie przede wszystkim w największych miastach Polski, ale sieć stale się powiększa. Na końcu pozostaje kwestia ceny - co jest wyjątkowym rozwiązaniem na polskim rynku - cennik dostępny jest online i, chociaż w pewnych granicach cena może ulec zmianie po obejrzeniu usterki przez fachowca, to jeszcze przed dokonaniem zgłoszenia, możemy zorientować się, ile będzie kosztowała usługa.

Serwis Fachmistrz.pl zapewnia najwyższą jakoś usług i wysokie kwalifikacje specjalistów. Dzięki temu naprawy i montaże są wykonywane profesjonalnie i raz, a dobrze. Przekonaj się sam!

Materiał zewnętrzny

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].