Transport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolej na zniżki - do programu dołączył Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego

Kolejną instytucją, która dołączyła do programu "Kolej na zniżki" zainicjowanego przez Koleje Śląskie jest Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego. W programie można już otrzymać zniżki także w Operze Śląskiej, Parku Śląskim i Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego.

Kolej na zniżki - do programu dołączył Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego

Kolej na zniżki - do programu dołączył Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego

- Dzięki naszej współpracy w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich przysługuje Państwu możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego. Lista podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki dostępna jest pod adresem kolejeslaskie.com/zniżki i będzie stale aktualizowana o kolejne instytucje - informują w Kolejach Śląskich. 

Przypomnijmy, jakie bonusy można otrzymać w ramach programi "Kolej na zniżki" w poszczególnych instytucjach:

Opera Śląska – 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które Opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu.

Park Śląski – 20% zniżki na zakup biletu na przejazd Kolejką Elką w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich. Promocja obowiązuje do 13 listopada 2022 roku.

Ważne: bilet Kolei Śląskich należy okazać pracownikowi obsługi Parku Śląskiego, który po jego weryfikacji aktywuje zniżkę w biletomacie, poprzez który dokonuje się zakupu na przejazd kolejką Elką. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu.

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego – 30% zniżki na zakup biletu na wybrane koncerty abonamentowe i nieabonamentowe.

Ważne: zniżka nie obejmuje koncertów specjalnych: sylwestrowych, sylwestrowych na bis, Walentynek, koncertów obcych oraz wyjazdowych, a także innych usług oferowanych przez Filharmonię Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje: spektakli premierowych, spektakli gościnnych, wyjazdowych oraz wydarzeń odbywających się w Teatrze Śląskim. Aby skorzystać ze zniżki należy oddać bilet Kolei Śląskich pracownikowi kasy Teatru. Skorzystanie z oferty oznacza akceptację Regulaminu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
cocolino 16.11.2022 19:14

Jak chcą robić promocje to proponuje darmowy przewóz rowerów - przy okazji zwiększą obszar działania.