Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Rafał T., właściciel spółki BUDINŻ, został aresztowany 

Prokuratura Okręgowa w Gliwicach prowadzi postępowanie dotyczące doprowadzenia wielu pokrzywdzonych - kontrahentów dostarczających materiały budowlane, urządzenia, maszyny, elementy wyposażenia oraz wykonujących usługi budowlane i remontowe...

Neurologia może wrócić do końca roku. Finanse szpitala w Raciborzu są niewiadomą 

- Jak trwała pandemia, to otrzymywaliśmy wsparcie z każdej strony. Kiedy minęła - zostaliśmy sami na środku oceanu - ocenia dyrektor R. Rudnik. Przewiduje, że trudno będzie zbilansować budżet szpitala w 2023 roku. 

W gminie Rudnik powstanie centrum szkoleniowe i edukacyjne dla rolników? Taki plan mają urzędnicy 

- Skarb Państwa na terenie gminy Rudnik posiada bogate zasoby nieruchomości, które idealnie wpisują się w możliwość utworzenia regionalnego centrum szkoleniowego, które swoim zasięgiem może objąć zarówno woj. śląskie jak i opolskie...

Tragedia w Wodzisławiu. Nie żyje 19-latek, został ugodzony nożem przed jednym z bloków 

Do tragedii doszło na ulicy, przed jednym z bloków w Wodzisławiu Śląskim. Młody mężczyzna zmarł mimo prowadzonej reanimacji. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

Nie chcą, by pamięć o Janku i Jurku zgasła. Za nami II edycja pieszego rajdu w Wodzisławiu Śl.  

Wzorem ubiegłego roku także i w tym odbył się Memoriał im. Jana Stolarza i Jerzego Gawliczka w Wodzisławiu Śl. - Chcemy oddać im hołd - mówi inicjator przedsięwzięcia Robert Furtak z Połomi.

Patryk Jaki w Raciborzu: nie wierzcie w bzdury, jakie nam wmawiają 

Europoseł z Solidarnej Polski wpierw długo przemawiał, później chętnie odpowiadał na pytania mieszkańców. Spotkanie odbyło się w domu kultury 25 marca. Towarzyszył mu raciborzanin Michał Woś, kolega z partii, a wcześniej - zanim Jaki...

Z Jastrzębia wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa 

Święta Wielkanocne to czas modlitwy i zadumy. Wierni biorą udział w nabożeństwie drogi krzyżowej. Jest też możliwość udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która prowadzi trasą o długości minimum 40 km i jej przejście jest nie tylko...

7 dekad z pasją do lotów gołębi pocztowych. Sekcja w Makowie świętuje zacny jubileusz [ZDJĘCIA, WIDEO] 

- Trzeba chcieć, by móc - mówił na 70-leciu makowskiej sekcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych (PZHGP) jej przewodniczący Antoni Gincel, świętujący także 50-lecie kierowania tą organizacją. Jubileusz uczczono przyjęciem...

4 liga: Unia Turza remisuje na własnym boisku ze Spójnią Landek [ZDJĘCIA] 

Na inaugurację pierwszego domowego spotkania w tym sezonie Unia Turza zremisowała ze Spójnią Landek 1:1.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Piłkarska wiosna w całej okazałości zagościła wreszcie na lokalnych boiskach. Sporo drużyn nie złapało jeszcze właściwego rytmu bieżących rozgrywek, dlatego najciekawsze mecze dostarczyły wielu emocji i niespodziewanych rezultatów. Zapraszamy...

testowy news responsywny  

różne przypadki osadzania mediów

test twitter 

twitter

Wege święta? Jak najbardziej! Prezentujemy selerybę [WIDEO] 

Seleryba, to jak sama nazwa wskazuje ryba... ale z selera. Choć brzmi to komicznie, to samo danie jest przepyszne i niezwykle łatwe w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się na wigilijnym stole nie tylko u wegetarian. 

test tabela 

test tabela

test tabela 

test tabela

Tekst sponsorowany

Ośrodek Szkolenia Zawodowego RAFAKO od kuchni  

Produkowane w RAFAKO urządzenia porażają ogromem i stopniem komplikacji. Potrzeba nie lada umiejętności, aby je wykonać. Zobacz gdzie wszystko się zaczyna...

Test thumb 

fv

test miniatura 3 

v

x test miniatura 2 

x

test miniatura 

a

testowa ankieta dla zalogowanych  

aa

Zima zaatakowała - auta leżą w rowach 

Około godziny 15.30 na drodze wojewódzkiej 916 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.  Autobus należący do Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.

Koncert Dżemu w Pszowie  

Jak co roku na początku stycznia MOK Pszów organizuje koncert znanego zespołu. Tym razem, już po raz trzeci, wystąpi kapela Dżem.

testowy news z wydarzeniem  

asxasx

Dalej niszczą place zabaw  

  Jesienią pisaliśmy o licznych dewastacjach na placach zabaw w Czerwionce-Leszczynach. Niestety, wciąż obserwowane są kolejne akty wandalizmu.  

Testowy news Athlana. 

To jest test linku

Test nowego systemu autotagowania 

  To jest tylko testowy wpis do autotagowania.  

Zobacz więcej