Czwartek, 15 kwietnia 2021

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

WAŻNE:

Spalaj kalorie w rytmach LATINO DANCE!

14.09.2016 15:59 | 0 komentarzy | (q)

Apetyt na zdrowie z Akademią Fitness

Spalaj kalorie w rytmach LATINO DANCE!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie lubisz przysiadów, wykroków i monotonnego biegania? Chcesz wysmuklić sylwetkę i spalić kalorie, a dodatkowo lubisz muzykę, taniec i dobrą zabawę? ! Przyjdź na LATINO DANCE!

LATINO DANCE to połączenie tańców latynoamerykańskich z krokami tańca nowoczesnego oraz aerobiku. Stworzone choreografie pozwolą Ci szybko opanować kroki żywiołowej samby, energicznej cha cha’y czy zmysłowej bachaty, rumby i salsy. Nauczysz się zgrabnie i lekko poruszać, nabierzesz pewności siebie, by potem na imprezie królować na parkiecie. Zmienna intensywność zajęć Latino dance to skuteczny sposób na spalenia kilku dodatkowych kilogramów i poprawę kondycji. Tańcząc, mocno angażowane są mięśnie brzucha, grzbietu, nóg i pośladków – co powoduje ujędrnienie i wzmocnienie tych partii mięśniowych. Porywająca muzyka,wspaniała atmosfera i pozytywny wysiłek wytwarzają sporo endorfin – hormonów szczęścia, co automatycznie poprawia nastrój, łagodzi stres i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jak powiedział kiedyś James Brown – „jedyna rzecz, która może zaćmić twoje problemy to taniec”, nie pozostaje Ci więc nic innego jak przyjść na zajęcia i pobawić się z nami.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich i w każdym wieku. Także dla mężczyzn i dzieci. Śmiało można powiedzieć, że udział w nich biorą co najmniej trzy pokolenia. Miło spędzony czas, spalone kalorie, duża dawka pozytywnej energii – gwarantowane!

Grzegorz Sumik, instruktor fitness