Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Odkryj inne oblicze treningu – DeepWORKTM

09.08.2016 11:18 | 0 komentarzy | red

DeepWORKTM to idealna alternatywa dla osób, które oczekują od treningu czegoś więcej – nie tylko poprawy wytrzymałości, czy wzmocnienia mięśni, ale przede wszystkim balansowania na granicy własnych możliwości. To innowacyjna odmiana treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, podczas której poczujesz, że niemożliwe nie istnieje!

Odkryj inne oblicze treningu – DeepWORKTM
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas zajęć poprawisz kondycję, siłę mięśni i koordynację własnego ciała. DeepWORKTM wykorzystuje ruchy życia codziennego, koncentrując się na zsynchronizowanej pracy całego ciała. Jest unikalnym treningiem siły i prędkości, połączonym z aspektem psychologicznym. Zdecydowanie jest to trening, który wyciśnie z Ciebie siódme poty! Co więcej – ten trening jest świetnym sprzymierzeńcem z walką ze zbędną tkanką tłuszczową!

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z fitnessem lub potrzebujesz odmiany w swoim dotychczasowym planie zajęć – DeepWORKTM to idealny wybór. To zajęcia dla KAŻDEGO! Dla Pań i Panów, nie ma tutaj choreografii, a zajęcia dają możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia i stopniowego przygotowania do podejmowania coraz większych wyzwań. Osoby, które są na wysokim poziomie zaawansowania, mogą jeszcze bardziej rozwinąć swoje możliwości. A osoby początkujące mają szansę popracować nad swoim ciałem i umysłem z gwarancją, że od samego początku będą robić to właściwie. Satysfakcję z tych zajęć poczują zarówno osoby lubiące bardzo energetyczne zajęcia fitness, jak i te, które dotychczas wybierały tzw. treningi „body&mind”. Zachęcam do spróbowania, bo naprawdę warto! W końcu nie bez powodu już od kilku lat DeepWORKTM jest niekwestionowanym hitem zachodnich klubów fitness!

Dominika Walkowska, trener personalny, instruktor fitness