Niedziela, 26 maja 2019

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

MĘSKIM okiem: Mieczysław Kieca

15.06.2016 10:37 | 2 komentarze | (q)

- W kobietach bardzo cenię uczciwość i odpowiedzialność. Podziwiam ich intuicję i umiejętność dostrzegania detali, dzięki której ich ogląd otoczenia i sytuacji nieraz jest o wiele pełnieszy - mówi Mieczysław Kieca prezydent Wodzisławia.

MĘSKIM okiem: Mieczysław Kieca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W kobietach ważna jest dla mnie również empatia oraz opiekuńczość. To te cechy uważam właśnie za jedne z najważniejszych, takie, które pozwalają kobiecie z powodzeniem budować swoje otoczenie. Zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. Lubię w paniach także zdecydowanie, samodzielność i niezależność. Ważne jest dla mnie jednak umiarkowanie we wspomnianych wcześniej cechach. To ono właśnie sprawia, że postrzegam kobietę jako świetną partnerkę. I w życiu, i w pracy. Ponadto bardzo ważny jest dla mnie uśmiech i idący z nim w parze optymizm.

Dążenia do wyznaczonego sobie celu za wszelką cenę, bezwględności, nieprzewidywania konsekwencji swojego niezdrowego uporu. Tak jak lubię samodzielność i niezależność, tak nie lubię zbytniej pewności siebie, przerysowanej stanowczości. Ale nie lubię też u kobiet nadmiernego podkreślania ich słabości czy niezaradności. Poza tym nie przepadam za pesymistycznym spojrzeniem na świat.

Mieczysław Kieca prezydent Wodzisławia

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.