Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 17 i 18 maja
Dolcan Ząbki to kolejny rywal z górnej półki dla piłkarzy Energetyka ROW Rybnik. Odra Wodzisław Śląski tym razem podejmuje Szczakowiankę Jaworzno. Unia Racibórz i Górnik Pszów rozegrają bardzo ważne spotkania, które mogą zdecydować o dalszym 4-ligowym bycie. Arcyciekawie zapowiadają się pojedynki Radziejowa z Ochojcem oraz Orzepowic z Żorami. Sporo emocji będzie zapewne w Raszczycach, gdzie niepokonane wiosną Chałupki jadą z apetytem na zwycięstwo. Zapraszamy do lektury terminarza 162 meczów z 42 różnych grup rozgrywkowych.
I liga
Zapowiedź XXX kolejki (17/18.05.2014)
Olimpia Grudziądz – Gieksa Katowice (sb 13:45)
Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica (sb 16:00)
Dolcan Ząbki – Energetyk ROW Rybnik (sb 17:00)
Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna (sb 17:00)
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:00)
Bełchatów – Wisła Płock (sb 17:00)
Termalica Nieciecza – Okocimski Brzesko (sb 17:30)
Tyski Sport – Flota Świnoujście (nd 12:15)
Kolejarz Stróże – Arka Gdynia (nd 12:30)
III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)
Zapowiedź XXVI kolejki (17/18.05.2014)
Górnik Wesoła – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:30)
Pniówek Pawłowice – Piast Gliwice II (sb 17:00)
Stal Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II (sb 17:00)
Nadwiślan Góra – Skra Częstochowa (nd 17:00)
III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)
Zapowiedź XXVI kolejki (17.05.2014)
Czaniec – Piotrówka (sb 17:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Start Namysłów (sb 15:00)
Górnik Zabrze II – Piast Strzelce Opolskie (sb 17:00)
Odra Wodzisław Śląski – Szczakowianka Jaworzno (sb 19:30)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXVI kolejki (17/18.05.2014)
Unia Racibórz – Mikołów (sb 17:00)
Krupiński Suszec – Czarni-Góral Żywiec (sb 17:00)
Iskra Pszczyna – Forteca Świerklany (sb 17:00)
Drzewiarz Jasienica – Podlesianka Katowice (sb 17:00)
Bojszowy – Gwarek Ornontowice (sb 17:00)
Gieksa Katowice II – Wisła (sb 17:00)
Jedność Przyszowice – Jastrzębie-Zdrój (nd 15:00)
Spójnia Landek – Górnik Pszów (nd 17:00)
Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)
Zapowiedź XXVI kolejki (17/18.05.2014)
Rymer Rybnik – Jedność Jejkowice (sb 17:00)
Bełk – Tyski Sport II (sb 17:00)
Lędziny – Dąb Gaszowice (sb 17:00)
Ogrodnik Cielmice – Sokół Wola (sb 17:00)
Unia Bieruń Stary – Urania Ruda Śląska (sb 17:00)
Studzionka – Piast Bieruń Nowy (sb 17:00)
Naprzód Rydułtowy – Strażak Mikołów (nd 17:00)
Energetyk ROW Rybnik II – Sokół Orzesze (nd 17:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXVI kolejki (17/18.05.2014)
Gołkowice – Krzyżanowice (sb 17:00)
Unia Turza Śląska – Naprzód Zawada (sb 17:00)
Polonia Marklowice – Naprzód Czyżowice (sb 17:00)
Granica Ruptawa – Nędza (sb 17:00)
Naprzód Syrynia – Polonia Łaziska (sb 17:00)
Gwiazda Skrzyszów – Górnik Radlin (sb 17:00)
Płomień Połomia – Rafako Racibórz (sb 17:00)
Studzienna – Silesia Lubomia (nd 17:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIV kolejki (17/18.05.2014)
Kuźnia Raciborska – Borucin (sb 17:00)
Owsiszcze – Nowa Wieś (sb 17:00)
Pawłów – Pietrowice Wielkie (sb 17:00)
Gorzyce – Ocice Racibórz (sb 17:00)
Krzyżkowice – Tworków (sb 17:00)
Rudy – Krzanowice (nd 15:30)
Gamów – Buków (nd 15:30)
Kornowac – Cyprzanów (nd 16:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXIV kolejki (17/18.05.2014)
Radziejów-Popielów – Ochojec (sb 17:00)
Orzepowice – Żory (sb 17:00)
Rój – Dębieńsko (sb 17:00)
Grabownia-Golejów – Książenice (sb 17:00)
Chwałowice – Mszana (sb 17:00)
Jankowice – Gotartowice (sb 17:00)
Szczejkowice – Boguszowice (nd 17:00)
Baranowice – Godów (nd 17:00)
B klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIV kolejki (17/18.05.2014)
Raszczyce – Chałupki (sb 17:00)
Samborowice – Zabełków (sb 17:00)
Płonia Racibórz – Brzezie (sb 17:00)
Siedliska – Górki Śląskie (sb 17:00)
Markowice – Lyski (nd 15:00)
Kobyla – Ruda Kozielska (nd 15:00)
Rogów II – Bieńkowice (nd 17:00)
Gaszowice II – Czernica (nd 17:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXI kolejki (17/18.05.2014)
Niewiadom – Skrbeńsko (sb 17:00)
Czerwionka – Stanowice (sb 17:00)
Rowień – Wilchwy (nd 17:00)
Palowice – Polaris Żory (nd 17:00)
Rogoźna – Czuchów (nd 17:00)
Szeroka – Kamień (nd 17:00)
Jastrzębie-Bzie – pauza
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XVIII kolejki (17/18.05.2014)
Pietraszyn – Bolesław (sb 17:00)
Czyżowice II – Nieboczowy (nd 11:00)
Olza – Tworków II (nd 17:00)
Kokoszyce – Pawłów II (nd 17:00)
Zawada II – Wojnowice (nd 17:00)
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIV kolejki (17/18.05.2014)
Rudnik – Pstrążna (sb 17:00)
Dzimierz – Jankowice (sb 17:00)
Babice – Grzegorzowice (sb 17:00)
Bogunice – Zawada Książęca (sb 17:00)
Adamowice – Rzuchów (nd 15:00)
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIX kolejki (17/18.05.2014)
Szczerbice – Bełk II (sb 17:00)
Krostoszowice – Kleszczów (nd 17:00)
Leszczyny – Zwonowice (nd 17:00)
Skrzyszów II – pauza
Chwałowice II – pauza
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Pszów – Czernica (nd 10:00)
Rafako Racibórz – Syrynia (nd 11:00)
Lubomia – Krzanowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Chałupki – Studzienna (nd 11:00)
Brzezie – Markowice (nd 11:00)
Nowa Wieś – Turza Śląska (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Cyprzanów – Ruda Kozielska (nd 11:00)
Górki Śląskie – Kornowac (nd 11:00)
Zabełków – Bieńkowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIII kolejki (18.05.2014)
Grabownia-Golejów – Orzepowice (nd 10:00)
Gołkowice – Energetyk ROW Rybnik (nd 10:00)
Boguszowice – pauza
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Ruptawa – Łaziska (nd 10:00)
Dębieńsko – Świerklany (nd 10:00)
Czerwionka – pauza
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (17/18.05.2014)
Kamień – Rogoźna (sb 10:00)
Baranowice – Radlin (nd 10:00)
Marklowice – Ochojec (nd 10:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B6 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Szczejkowice – Rój (nd 10:00)
Zwonowice – Jankowice (nd 10:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (17/18.05.2014)
Syrynia – Pietrowice Wielkie (sb 11:00)
Zawada – Rogów (nd 11:00)
Nędza – Gorzyce (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (17/18.05.2014)
Nowa Wieś – Krzyżanowice (sb 11:00)
Pstrążna – Gamów (nd 11:00)
Rudy – Olza (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (18.05.2014)
Ocice Racibórz – Samborowice (nd 11:00)
Owsiszcze – Zawada Książęca (nd 11:00)
Nieboczowy – Kokoszyce (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (18.05.2014)
Skrzyszów – Wilchwy (nd 11:00)
Jejkowice – Rydułtowy (nd 11:00)
Czuchów – pauza
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (18.05.2014)
Wielopole – Jedłownik (nd 11:00)
Żory – Rymer Rybnik (nd 12:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (18.05.2014)
Bełk – Radziejów-Popielów (nd 11:00)
Książenice – Połomia (nd 11:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (17/18.05.2014)
Unia Racibórz – Pszów (sb 10:00)
Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (sb 10:00)
Nędza – Gorzyce (nd 13:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Lyski – Grzegorzowice (sb 10:00)
Rafako Racibórz – Lubomia (sb 10:00)
Adamowice – Rogów (sb 10:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Borucin – Krzyżkowice (sb 10:00)
Gaszowice – Rudnik (sb 10:00)
Czyżowice – pauza
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Raszczyce – Górki Śląskie (sb 10:00)
Kobyla – Płonia Racibórz (sb 10:00)
Chałupki – pauza
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XV kolejki (17/18.05.2014)
Ruptawa – Żory (sb 10:00)
Wodzisław Śląski – Czerwionka (nd 10:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A2 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XV kolejki (17.05.2014)
Rydułtowy – RKP Rybnik (sb 10:00)
Forteca Świerklany – Rymer Rybnik (sb 10:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (17.05.2014)
Szczerbice – Boguszowice (sb 10:00)
Radlin – Niewiadom (sb 10:00)
Dębieńsko – Rowień (sb 10:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (17.05.2014)
Gotartowice – Palowice (sb 10:00)
Leszczyny – Mszana (sb 10:00)
Ochojec – Polaris Żory (sb 10:00)
Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIV kolejki (17.05.2014)
Bełk – Żory II (sb 10:00)
Wilchwy – Stanowice (sb 10:00)
Żory – Wodzisław Śląski (sb 13:00)
Jastrzębie-Bzie – pauza
Jejkowice – pauza
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (16/19.05.2014)
Krzanowice – Nędza (pt 17:00)
Kuźnia Raciborska – Pszów (pt 17:00)
Tworków – Czyżowice (pn 17:00)
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (16/17.05.2014)
Gracz Lyski – Gorzyce (pt 17:00)
Lubomia – Rudy (pt 17:00)
Zabełków – Rzuchów (sb 15:00)
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (16/19.05.2014)
Studzienna – Pstrążna (pt 17:00)
Turza Śląska – Kokoszyce (pn 17:00)
Zawada – pauza
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (17/18.05.2014)
Chwałowice – Wodzisław Śląski (sb 11:30)
Czerwionka – Rydułtowy (sb 13:00)
Świerklany – Jastrzębie (nd 14:30)
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Baranowice – Forteca Świerklany (sb 10:00)
Gołkowice – Rój (sb 11:30)
Ikar Racibórz – Leszczyny (sb 13:00)
Krostoszowice – Czerwionka II (mecz odwołany z powodu złych warunków boiskowych)
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Wodzisław Śląski – RKP Rybnik (sb 10:30)
Żory – Unia Racibórz (sb 11:30)
Rymer Rybnik – Jastrzębie (sb 11:30)
Dębieńsko – pauza
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VII kolejki (17.05.2014)
Radziejów-Popielów – Świerklany (sb 11:30)
Książenice – Jejkowice (sb 11:30)
Wilchwy – Skrzyszów (sb 13:00)
Moszczenica – Ochojec (sb 14:00)
KP PIAST LESZCZYNY ROZJECHAŁ MSZANĘ :D
odwołane mecze: III Liga Polonia Głubczyce- Swornica, LKS Czaniec- Piotrówka, Drzewiarz Jasienica- Podlesianka