KKPK Medyk Konin - RTP Unia Racibórz 0:0

Unia Racibórz zremisowała bezbramkowo w meczu wyjazdowym z Medykiem Konin. Zobacz zapis relacji hitowego meczu Ekstraligi kobiet.

Wyjściowa jedenastka Unii: Daria Antończyk - Donata Leśnik, Marta Mika, Hanna Konsek - Natalia Chudzik, Daria Kasperska, Cynthia Adobia, Ewelina Kamczyk, Anna Żelazko, Patrycja Wiśniewska, Chinasa Okoro Gloria.

Ławka rezerwowych: Dorota Wilk, Dżesika Jaszek, Karolina Wieczorek, Gabriela Grzywińska, Dominika Sýkorová, Grace Asare.

RELACJA:

2 min. Hanna Konsek oddaje strzał z rzutu wolnego nad poprzeczką.

6. min. Żółta kartka dla Aleksandry Sikory (Medyk), rzut wolny dla Unii, ponownie nieudany.

13 min. Rzut rożny wykonywany przez Hannę Konsek po czym gospodynie przeprowadziły kontrę niezakończoną strzałem na bramkę.

16 min. Interwencja Antończyk, Pajor bliska strzelenia gola dla Medyka.

17 min. Groźne uderzenie Eweliny Kamczyk, piłka przeleciała nieznacznie obok słupka bramkarki Medyka.

29 min. Brutalny faul na Cynthii Adobii, udzielana jest pomoc przez służby medyczne, piłkarka wróciła do gry.

35 min. Akcje ofensywne Patrycji Wiśniewskiej i Chinasy Okoro Glorii przerwane przez rywalki.

40 min. Gabriela Grzywińska zastępuje Cynthię Adobię.

41 min. Rzut rożny dla Unii, dośrodkowanie z rzutu rożnego i gorąco pod bramką Medyka. Marta Mika z Unii bardzo bliska strzelenia gola.

42 min. Żółta kartka dla Darii Kasperskiej.

45 min. Medyk Konin po rzucie rożnym trafia tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Darię Antończyk.

Pierwsza połowa kończy się rezultatem bezbramkowym.

50 min. Faul Gabrieli Grzywińskiej, która dostała za przewinienie żółtą kartkę.

52 min. Bardzo dobry strzał Marty Woźniak z rzutu rożnego i jeszcze lepsza obrona Darii Antończyk.

54 min. Kolejny faul, tym razem Marta Woźniak została ukarana żółtą kartką za przewinienie na Hannie Konsek.

55 min. Zmiana w drużynie Unii. Dżesika Jaszek za Annę Żelazko.

56 min. Rzut rożny dla Unii Racibórz. Dośrodkowanie Hanny Konsek, ale z zagrożenia pod bramką nie było.

58 min. Rzut wolny dla Medyka Konin na wysokości pola karnego. Również bez większego zagrożenia.

68 min. Patrycja Balcerzak (Medyk) trafia w boczną siatkę po rzucie rożnym.

72 min. Aleksandra Sikora uderzyła obok bramki Antończyk.

73 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i bardzo blisko strzelenia bramki piłkarki z Konina.

76 min. Medyk przy piłce. Najpierw rzut wolny, później rzut rożny.

77 min. Unia próbuje kontrować, ale wszystkie ataki są nieudolnie wyprowadzane.

78 min. Natalia Chudzik otrzymała żółtą kartkę po faulu na zawodniczce Medyka.

79 min. Zmiana w zespole Unii. Karolina Wieczorek za Darię Kasperską.

80 min. Dżesika Jaszek wywalczyła rzut rożny. I po dośrodokowaniu z niego była blisko strzelenia głową gola. Piłkarki Medyka skutecznie się obroniły.

84 min. Znów groźnie pod bramką Unii po rzucie rożnym. Medyk bliski zdobycia gola.

86 min. Strzał Chinasy Okoro Glorii - pierwszy w tym meczu tej zawodniczki.

87 min. Sandra Sałata (Medyk) próbowała zaskoczyć Darię Antończyk strzałem z 30 metrów. Daria broni.

88 min. Patrycję Wiśniewską zmieniła Dominka Sýkorová.

90+3 min. Kamczyk dośrodkowanie do Jaszek, bez powodzenia i koniec spotkania.