Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żużlowe emocje przy Gliwickiej 72. Innpro ROW Rybnik kontra H. Skrzydlewska Orzeł Łódź [ZDJĘCIA]

Po przegranych meczach w Ostrowie Wielkopolskim i Rzeszowie, "Rekiny" zmierzyły się na własnym torze z ekipą H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Żużlowe emocje przy Gliwickiej 72. Innpro ROW Rybnik kontra H. Skrzydlewska Orzeł Łódź [ZDJĘCIA]Daniel Wojaczek
Innpro ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, 7.07.2024 r.

Wynik meczu: Innpro ROW Rybnik 54 - 36 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

Polecamy fotorelację z meczu. Autorem zdjęć jest Daniel Wojaczek.

ROW Rybnik

9. Rohan Tungate - 12+1 (3,1,2*,3,3)

10. Brady Kurtz - 15 (3,3,3,3,3)

11. Grzegorz Walasek - 7 (1,3,0,2,1)

12. Norick Bloedorn - 5+1 (1,2*,1,1)

13. Jakub Jamróg - 12+1 (3,3,3,2*,1)

14. Paweł Trześniewski - 2 (2,0,0)

15. Kacper Tkocz - 1+1 (0,0,1*)

16. Kamil Winkler - ns

Orzeł Łódź

1. Luke Becker - 5+1 (2,1*,0,-,2)

2. Daniel Kaczmarek - 6 (0,2,1,3,0)

3. Tomasz Gapiński - 1 (0,1,-,-,-)

4. Benjamin Basso - 5+1 (2,0,1*,2)

5. Oliver Berntzon - 10 (2,2,3,1,2)

6. Mateusz Bartkowiak - 8+2 (3,1*,2,2*,0,0)

7. Bartosz Nowak - 1 (1,0,0)

8. Seweryn Orgacki - 0 (0)

Wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].