Nowy terminarz IV ligi. Bez Odry Centrum
Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN poinformowała, że po wycofaniu się z rozgrywek zespołu MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski i przeprowadzonych konsultacjach z klubami, dokonała zmiany terminarza IV ligi grupy 2.
Wiosną odbędzie się 15 kolejek bez pauz (zamiast 17 kolejek i 2 pauz). W kalendarzu pozostała jedna (26 maja) z trzech śród. Wszystkie zespoły otrzymają walkowery za mecz z rundy wiosennej z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.
Przypomnijmy, że wycofanie się MKP Odry Centrum Wodzisław Śląski to efekt porozumienia w wodzisławskim środowisku piłki nożnej i połączenia seniorskich drużyn Odry Wodzisław i Odry Centrum Wodzisław. Od rundy wiosennej Wodzisław Śląski w rozgrywkach seniorskich reprezentuje tylko Odra Wodzisław, która jest liderem rozgrywek grupy śląskiej II czwartej ligi. Odra, która ma aspiracje do awansu na szczebel centralny musi wygrać rozgrywki grupy II i w barażu pokonać mistrza grupy I. Wśród faworytów do barażu w grupie I wymienia się: Unię Kosztowy (aktualny lider) oraz Wartę Zawiercie, Unię Dąbrowa Górnicza i rezerwy ekstraklasowego Rakowa Częstochowa (zdaniem fachowców najpoważniejszy kandydat do awansu).
Kolejka nr 13
- 2021-03-06/15:00 Radziechowy-Wieprz - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-05-05/18:00 Spójnia Landek - Orzeł Łękawica -:-
Kolejka nr 17
- 2021-04-14/17:30 Jedność 32 Przyszowice - Czechowice-Dziedzice -:-
Kolejka nr 18
- 2021-03-13/11:00 Rozwój Katowice - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-03-13/15:00 Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II -:-
- 2021-03-13/15:00 Decor Bełk - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-03-13/15:00 Iskra Pszczyna - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-03-13/15:00 Spójnia Landek - Unia Książenice -:-
- 2021-03-13/15:00 Orzeł Łękawica - Czaniec -:-
- 2021-03-13/15:00 Drzewiarz Jasienica - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-03-14/12:00 GKS Tychy II - Odra Wodzisław -:-
Kolejka nr 19
- 2021-06-05/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Podbeskidzie II -:-
- 2021-06-05/17:00 Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-06-05/17:00 Czaniec - Unia Książenice -:-
- 2021-06-05/17:00 Unia Turza Śląska - Spójnia Landek -:-
- 2021-06-05/17:00 Iskra Pszczyna - Rozwój Katowice -:-
- 2021-06-05/17:00 Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-06-05/17:00 Odra Wodzisław - Decor Bełk -:-
- 2021-06-05/17:00 GKS Tychy II - Radziechowy-Wieprz -:-
Kolejka nr 20
- 2021-05-22/17:00 GKS Tychy II - Podbeskidzie II -:-
- 2021-05-22/17:00 Decor Bełk - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-05-22/17:00 Odra Wodzisław - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-05-22/17:00 Rozwój Katowice - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-05-22/17:00 Spójnia Landek - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-05-22/17:00 Unia Turza Śląska - Czaniec -:-
- 2021-05-22/17:00 Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice -:-
- 2021-05-22/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Łękawica -:-
Kolejka nr 21
- 2021-05-08/17:00 Podbeskidzie II - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-05-08/17:00 Unia Książenice - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-05-08/17:00 Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-05-08/17:00 Czaniec - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-05-08/17:00 Spójnia Landek - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-05-08/17:00 Rozwój Katowice - Odra Wodzisław -:-
- 2021-05-08/17:00 Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-05-08/17:00 Decor Bełk - GKS Tychy II -:-
Kolejka nr 22
- 2021-04-03/13:00 Decor Bełk - Podbeskidzie II -:-
- 2021-04-03/13:00 Kuźnia Ustroń - GKS Tychy II -:-
- 2021-04-03/13:00 Radziechowy-Wieprz - Rozwój Katowice -:-
- 2021-04-03/13:00 Odra Wodzisław - Spójnia Landek -:-
- 2021-04-03/13:00 Czechowice-Dziedzice - Czaniec -:-
- 2021-04-03/13:00 Drzewiarz Jasienica - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-04-03/13:00 Jedność 32 Przyszowice - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-04-03/13:00 Unia Książenice - Orzeł Łękawica -:-
Kolejka nr 23
- 2021-05-29/17:00 Unia Książenice - Podbeskidzie II -:-
- 2021-05-29/17:00 Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-05-29/17:00 Iskra Pszczyna - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-05-29/17:00 Drzewiarz Jasienica - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-05-29/17:00 Czaniec - Odra Wodzisław -:-
- 2021-05-29/17:00 Spójnia Landek - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-05-29/17:00 GKS Tychy II - Rozwój Katowice -:-
- 2021-05-29/17:00 Kuźnia Ustroń - Decor Bełk -:-
Kolejka nr 24
- 2021-03-27/15:30 Podbeskidzie II - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-03-27/15:30 Decor Bełk - Rozwój Katowice -:-
- 2021-03-27/15:30 Spójnia Landek - GKS Tychy II -:-
- 2021-03-27/15:30 Czaniec - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-03-27/15:30 Odra Wodzisław - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-03-27/15:30 Czechowice-Dziedzice - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-03-27/15:30 Orzeł Łękawica - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-03-27/15:30 Unia Turza Śląska - Unia Książenice -:-
Kolejka nr 25
- 2021-06-12/17:00 Podbeskidzie II - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-06-12/17:00 Iskra Pszczyna - Unia Książenice -:-
- 2021-06-12/17:00 Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-06-12/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Odra Wodzisław -:-
- 2021-06-12/17:00 Drzewiarz Jasienica - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-06-12/17:00 GKS Tychy II - Czaniec -:-
- 2021-06-12/17:00 Spójnia Landek - Decor Bełk -:-
- 2021-06-12/17:00 Rozwój Katowice - Kuźnia Ustroń -:-
Kolejka nr 26
- 2021-05-26/18:00 Podbeskidzie II - Rozwój Katowice -:-
- 2021-05-26/18:00 Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek -:-
- 2021-05-26/18:00 Decor Bełk - Czaniec -:-
- 2021-05-26/18:00 Drzewiarz Jasienica - GKS Tychy II -:-
- 2021-05-26/18:00 Radziechowy-Wieprz - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-05-26/18:00 Odra Wodzisław - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-05-26/18:00 Czechowice-Dziedzice - Unia Książenice -:-
- 2021-05-26/18:00 Unia Turza Śląska - Iskra Pszczyna -:-
Kolejka nr 27
- 2021-04-10/17:00 Iskra Pszczyna - Podbeskidzie II -:-
- 2021-04-10/17:00 Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-04-10/17:00 Unia Książenice - Odra Wodzisław -:-
- 2021-04-10/17:00 Radziechowy-Wieprz - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-04-10/17:00 GKS Tychy II - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-04-10/17:00 Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk -:-
- 2021-04-10/17:00 Kuźnia Ustroń - Czaniec -:-
- 2021-04-10/17:00 Rozwój Katowice - Spójnia Landek -:-
Kolejka nr 28
- 2021-05-01/17:00 Podbeskidzie II - Spójnia Landek -:-
- 2021-05-01/17:00 Czaniec - Rozwój Katowice -:-
- 2021-05-01/17:00 Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-05-01/17:00 Decor Bełk - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-05-01/17:00 Orzeł Łękawica - GKS Tychy II -:-
- 2021-05-01/17:00 Unia Książenice - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-05-01/17:00 Odra Wodzisław - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-05-01/17:00 Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna -:-
Kolejka nr 29
- 2021-05-15/17:00 Podbeskidzie II - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-05-15/17:00 Iskra Pszczyna - Odra Wodzisław -:-
- 2021-05-15/17:00 Unia Turza Śląska - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-05-15/17:00 GKS Tychy II - Unia Książenice -:-
- 2021-05-15/17:00 Orzeł Łękawica - Decor Bełk -:-
- 2021-05-15/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-05-15/17:00 Rozwój Katowice - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-05-15/17:00 Spójnia Landek - Czaniec -:-
Kolejka nr 30
- 2021-04-17/17:00 Czaniec - Podbeskidzie II -:-
- 2021-04-17/17:00 Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica -:-
- 2021-04-17/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Rozwój Katowice -:-
- 2021-04-17/17:00 Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-04-17/17:00 Decor Bełk - Unia Książenice -:-
- 2021-04-17/17:00 Unia Turza Śląska - GKS Tychy II -:-
- 2021-04-17/17:00 Iskra Pszczyna - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-04-17/17:00 Odra Wodzisław - Czechowice-Dziedzice -:-
Kolejka nr 31
- 2021-04-24/17:00 Podbeskidzie II - Odra Wodzisław -:-
- 2021-04-24/17:00 Czechowice-Dziedzice - Radziechowy-Wieprz -:-
- 2021-04-24/17:00 GKS Tychy II - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-04-24/17:00 Unia Turza Śląska - Decor Bełk -:-
- 2021-04-24/17:00 Unia Książenice - Kuźnia Ustroń -:-
- 2021-04-24/17:00 Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica -:-
- 2021-04-24/17:00 Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-04-24/17:00 Drzewiarz Jasienica - Czaniec -:-
Kolejka nr 32
- 2021-03-20/15:30 Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II -:-
- 2021-03-20/15:30 Czaniec - Jedność 32 Przyszowice -:-
- 2021-03-20/15:30 Orzeł Łękawica - Spójnia Landek -:-
- 2021-03-20/15:30 Unia Książenice - Rozwój Katowice -:-
- 2021-03-20/15:30 Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska -:-
- 2021-03-20/15:30 Decor Bełk - Iskra Pszczyna -:-
- 2021-03-20/15:30 GKS Tychy II - Czechowice-Dziedzice -:-
- 2021-03-20/15:30 Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław -:-
https://www.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/odra-wodzislaw-slaski-sp-z-o-o/393138.html?fbclid=IwAR1V8Roh0oFvJ7bddme85qDpxnF0T76oGjySfUn_y2Q34Dli7ACAnCc5NU0
Na tym terminarzu co zapodałem jest kolejka po kolejce jak bedziemy grać bo w tym powyżej jest to nie poukladane i trzeba tam zwracac uwage na date rozegrania danej kolejki
Szkoda , że II drużyna nie wykorzystała miejsca !??