JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Runda jesienna z udziałem drużyn młodzieżowych powoli dobiega końca. Walka o prymat w kilku grupach powoduje, że rezultaty najciekawszych spotkań bardzo często zaskakują trenerów, opiekunów i nawet samych piłkarzy. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (21.10.2018)
- Olza – Tworków 0:9 (0:3)
- Lyski – Rudy 10:3 (4:2)
- Turza Śląska – Pawłów 6:0 (2:0)
- Ocice Racibórz – Nędza 1:7 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 10 | 28 | 55:8 |
2. | Tworków | 10 | 25 | 50:12 |
3. | Turza Śląska | 10 | 22 | 48:21 |
4. | Pawłów | 10 | 13 | 21:33 |
5. | Rudy | 10 | 12 | 25:33 |
6. | Lyski | 10 | 10 | 32:36 |
7. | Ocice Racibórz | 10 | 7 | 21:33 |
8. | Olza | 10 | 0 | 3:79 |
Zapowiedź XI kolejki (27/28.10.2018)
Pawłów – Rudy (sb 10:00), Tworków – Turza Śląska (sb 10:00), Nędza – Olza (nd 11:00), Ocice Racibórz – Lyski (nd 11:00).
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (20/21.10.2018)
- Forteca Świerklany – Jankowice 6:0 (4:0)
- Chwałowice – Żory 5:1 (2:1)
- Dębieńsko – Czuchów 0:4 (0:4)
- Ruptawa – Baranowice 7:0 (4:0)
- Ochojec – Boguszowice 2:4 (2:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 8 | 22 | 54:3 |
2. | Ruptawa | 8 | 21 | 25:10 |
3. | Chwałowice | 8 | 19 | 53:5 |
4. | Jankowice | 8 | 13 | 29:26 |
5. | Boguszowice | 8 | 13 | 19:20 |
6. | Czuchów | 8 | 9 | 19:38 |
7. | Żory | 8 | 8 | 24:23 |
8. | Ochojec | 8 | 6 | 13:38 |
9. | Dębieńsko | 8 | 6 | 7:34 |
10. | Baranowice | 8 | 0 | 4:50 |
Zapowiedź IX kolejki (28.10.2018)
Czuchów – Ochojec (nd 9:00), Jankowice – Ruptawa (nd 10:00), Boguszowice – Chwałowice (nd 10:00), Baranowice – Dębieńsko (nd 10:00), Żory – Forteca Świerklany (nd 10:00).
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (20/21.10.2018)
- ROW Rybnik II – Rydułtowy 1:1 (1:0)
- Gorzyce – Radlin 3:4 (1:4)
- Żory – Wilchwy 17:0 (7:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory | 8 | 21 | 61:4 |
2. | ROW Rybnik II | 8 | 20 | 25:7 |
3. | Radlin | 8 | 11 | 19:20 |
4. | Gorzyce | 8 | 6 | 12:38 |
5. | Wilchwy | 8 | 6 | 10:52 |
6. | Rydułtowy | 8 | 5 | 10:16 |
Zapowiedź IX kolejki (27/28.10.2018)
Wilchwy – Radlin (sb 12:00), ROW Rybnik II – Gorzyce (sb 13:00), Rydułtowy – Żory (nd 11:30).