SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Bieżące rozgrywki w każdy weekend dostarczają bardzo dużo ciekawych rozstrzygnięć. Zespoły walczące o miejsca premiowane awansem nie mogą sobie pozwolić na straty punktów, a ekipy zagrożone ewentualną degradacją muszą unikać kolejnych porażek. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XIV kolejki (13.10.2018)
- Wigry Suwałki – Tyski Sport 2:2 (1:2)
- Chrobry Głogów – Stal Mielec 0:0
- Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
Uwaga! Inne mecze: GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Opole – Warta Poznań, Gieksa Katowice – Garbarnia Kraków, Raków Częstochowa – ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz, Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn zostały przełożone na 23/24.10.2018 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 13 | 28 | 19:7 |
2. | Sandecja Nowy Sącz | 13 | 24 | 15:8 |
3. | Chojniczanka Chojnice | 14 | 22 | 22:18 |
4. | Chrobry Głogów | 14 | 22 | 13:10 |
5. | Bytovia Bytów | 14 | 21 | 24:17 |
6. | ŁKS Łódź | 13 | 21 | 16:11 |
7. | GKS Jastrzębie | 13 | 20 | 15:13 |
8. | Odra Opole | 13 | 19 | 22:17 |
9. | Puszcza Niepołomice | 13 | 19 | 16:18 |
10. | Wigry Suwałki | 14 | 18 | 17:21 |
11. | Podbeskidzie B-B | 13 | 17 | 19:16 |
12. | Stal Mielec | 14 | 16 | 11:11 |
13. | Tyski Sport | 14 | 15 | 17:19 |
14. | Warta Poznań | 13 | 14 | 10:17 |
15. | Gieksa Katowice | 13 | 12 | 10:15 |
16. | Termalica Nieciecza | 13 | 12 | 18:25 |
17. | Stomil Olsztyn | 13 | 10 | 10:16 |
18. | Garbarnia Kraków | 13 | 9 | 9:24 |
Zapowiedź XV kolejki (19/21.10.2018)
Garbarnia Kraków – Termalica Nieciecza (pt 18:00), Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki (pt 19:10), Stal Mielec – Gieksa Katowice (pt 20:45), ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie (sb 15:00), Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice (sb 15:30), Bytovia Bytów – Odra Opole (sb 16:00), Tyski Sport – Raków Częstochowa (sb 17:45), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice (sb 18:00), Warta Poznań – Chrobry Głogów (nd 14:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XIV kolejki (13/14.10.2018)
- ROW Rybnik – Olimpia Grudziądz 1:1 (1:1)
- Widzew Łódź – Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
- Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 4:0 (2:0)
- Górnik Łęczna – Znicz Pruszków 2:2 (0:0)
- Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (2:0)
- Resovia Rzeszów – GKS Bełchatów 0:0
- Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
- Elana Toruń – Ruch Chorzów (mecz przełożony na 24.10.2018, śr 15:00)
- Błękitni Stargard – Radomiak Radom (mecz przełożony na 31.10.2018, śr 14:30)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Widzew Łódź | 14 | 33 | 28:10 |
2. | Elana Toruń | 13 | 28 | 23:11 |
3. | Olimpia Grudziądz | 14 | 24 | 23:14 |
4. | GKS Bełchatów | 14 | 24 | 17:9 |
5. | Radomiak Radom | 13 | 21 | 24:8 |
6. | Znicz Pruszków | 14 | 21 | 21:19 |
7. | Stal Stalowa Wola | 14 | 20 | 23:20 |
8. | Górnik Łęczna | 14 | 20 | 23:25 |
9. | Siarka Tarnobrzeg | 14 | 18 | 14:19 |
10. | Ruch Chorzów | 13 | 17 | 20:16 |
11. | Błękitni Stargard | 13 | 17 | 14:16 |
12. | Gryf Wejherowo | 14 | 16 | 16:24 |
13. | Pogoń Siedlce | 14 | 15 | 19:22 |
14. | ROW Rybnik | 14 | 15 | 13:16 |
15. | Resovia Rzeszów | 14 | 14 | 17:25 |
16. | Olimpia Elbląg | 14 | 13 | 10:21 |
17. | Skra Częstochowa | 14 | 11 | 11:25 |
18. | Rozwój Katowice | 14 | 10 | 13:29 |
Zapowiedź XV kolejki (18/20.10.2018)
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola (cz 19:00), Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna (sb 15:00), Radomiak Radom – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Skra Częstochowa – Błękitni Stargard (sb 15:30), GKS Bełchatów – Elana Toruń (sb 17:00), Ruch Chorzów – Widzew Łódź (sb 18:00), Olimpia Grudziądz – Resovia Rzeszów (sb 18:00), Olimpia Elbląg – ROW Rybnik (sb 19:45).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XI kolejki (13/14.10.2018)
- Płomień Połomia – Decor Bełk 2:3 (1:2)
- Unia Racibórz – Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:0)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Dąb Gaszowice 3:0 (0:0)
- Wilki Wilcza – Tyski Sport II 1:1 (1:0)
- Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica 2:0 (0:0)
- Polonia Łaziska Górne – Goczałkowice 1:1 (0:1)
- Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0
- Czechowice-Dziedzice – Czaniec 0:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 11 | 28 | 24:5 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 11 | 23 | 23:9 |
3. | Decor Bełk | 11 | 23 | 21:15 |
4. | Kuźnia Ustroń | 11 | 22 | 22:9 |
5. | Tyski Sport II | 11 | 17 | 20:16 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 11 | 16 | 14:9 |
7. | Radziechowy-Wieprz | 11 | 16 | 12:8 |
8. | Czechowice-Dziedzice | 11 | 16 | 16:14 |
9. | Unia Racibórz | 11 | 14 | 11:11 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 11 | 12 | 16:22 |
11. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 11 | 11 | 14:12 |
12. | Wilki Wilcza | 11 | 11 | 14:19 |
13. | Goczałkowice | 11 | 10 | 12:17 |
14. | Dąb Gaszowice | 11 | 10 | 10:25 |
15. | Spójnia Landek | 11 | 6 | 5:18 |
16. | Płomień Połomia | 11 | 4 | 10:35 |
Zapowiedź XII kolejki (20/21.10.2018)
Decor Bełk – Tyski Sport II (sb 15:00), Polonia Łaziska Górne – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 15:00), Płomień Połomia – Spójnia Landek (sb 15:00), Czaniec – Wilki Wilcza (sb 15:00), Drzewiarz Jasienica – Goczałkowice (sb 15:00), Czechowice-Dziedzice – Radziechowy-Wieprz (sb 15:00), Dąb Gaszowice – Unia Racibórz (nd 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń (nd 15:00).