Samorząd
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Fundacja JSW wsparła szkoły w Skrzyszowie i Krostoszowicach

Nowe wyposażenie klasopracowni w dwóch szkołach na terenie gminy Godów ma pomóc uczniom w rozwijaniu kompetencji kluczowych w dzisiejszym świecie, czyli tych informatycznych oraz językowych.

Fundacja JSW wsparła szkoły w Skrzyszowie i Krostoszowicach
Klasopracownia w SP Skrzyszów kosztowała około 39 tys. zł, z czego dofinansowanie z Fundacji JSW wyniosło 20 tys. zł, a około 19 tys. zł przekazała Rada Rodziców.

Przedstawiciele Jastrzębskiej Spółki Węglowej wizytowali w miniony poniedziałek (14.03) szkoły w Skrzyszowie i Krostoszowicach. Obie placówki pozyskały jeszcze w 2020 r. środki z Fundacji JSW. Dzięki nim w Skrzyszowie powstała klasopracownia językowa, a w Krostoszowicach wyposażono w nowy sprzęt 8 stanowisk w pracowni informatycznej.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /app/System/Application/Template/Attachments/Presenter/Image.Template.php on line 17

Klasopracownia językowa w Skrzyszowie

Przedstawicielom JSW zaprezentowane zostały doposażone środkami Fundacji klasopracownie. Ta w SP Skrzyszów kosztowała około 39 tys. zł, z czego dofinansowanie z Fundacji JSW wyniosło 20 tys. zł, a około 19 tys. zł przekazała Rada Rodziców. Dyrektor SP w Skrzyszowie Joanna Bonarek wyjaśniła, że pracownia posiada 24 stanowiska uczniowskie z zestawami słuchawkowymi i mikrofonami, stanowisko dla lektora wyposażone w komputer, słuchawki lektorskie oraz tablet z routerem, dzięki któremu nauczyciel może w trakcie lekcji przemieszczać się po klasie oraz dwudziestoczterościeżkowy magnetofon, pozwalający na nagrywanie wszystkich uczniów równocześnie.

Klasopracownia informatyczna w Krostoszowicach

SP w Krostoszowicach, za kwotę 18 tys. zł pozyskanych z Fundacji JSW oraz 2 tys. zł wkładu własnego, zakupiła 8 nowoczesnych w pełni wyposażonych stanowisk komputerowych. Dyrektor Marzena Sitko podkreślała, że pracownia, podobnie jak ta w Skrzyszowie, pomaga uczniom w rozwijaniu kompetencji kluczowych w dzisiejszym świecie - informatycznych i językowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].