Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

W mszańskim skateparku zamontowali nowe urządzenia

14.01.2022 11:43 | 0 komentarzy | juk

Z tej inwestycji szczególnie zadowolona będzie zapewne młodzież. Mszański skatepark zyskał właśnie nowe urządzenia.

W mszańskim skateparku zamontowali nowe urządzenia
- Nowe urządzenia na skateparku w Mszanie to jedna z pierwszych inwestycji zrealizowanych w tym roku - zwraca uwagę wójt Mirosław Szymanek. (fot. FB/Mirosław Szymanek)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oddany do użytku siedem lat temu Park Aktywnej Rekreacji w Mszanie wzbogacił się właśnie o nowe atrakcje. Zostały one ulokowane na terenie skateparku.

"Nowe urządzenia na skateparku w Mszanie to jedna z pierwszych inwestycji zrealizowanych w tym roku. Mam nadzieję, że spodoba się naszym młodym mieszkańcom" - poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Mszana Mirosław Szymanek. Koszt nowych urządzeń wyniósł nieco ponad 92,3 tys. zł.

Przypomnijmy, że Park Aktywnej Rekreacji, to inwestycja służąca aktywnemu rodzinnemu wypoczynkowi, a jej celem było zagospodarowanie nieużytkowanego terenu w centrum sołectwa Mszana na miejsce przyjazne mieszkańcom i służące rozwojowi społeczności lokalnej. Wcześniej w tym miejscu znajdowały się bagniste łąki porośnięte samosiejkami. Całość kosztowała 1,5 mln zł, z czego 85% stanowiło dofinansowanie z Unii Europejskiej.