Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Hania z Rydułtów zachwyciła jurorów z The Voice Kids. "Karateka wokalna"

06.01.2019 17:11 | 2 komentarze | mak

Utalentowana 12-letnia Hania Lasota z Rydułtów wystąpiła w telewizyjnym talent-show TVP2 "The Voice Kids". Zaprezentowała się rewelacyjnie. Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele na znak, że chcą zaprosić Hanię do swojej drużyny. Kogo wybrała?

Hania z Rydułtów zachwyciła jurorów z The Voice Kids. "Karateka wokalna"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

12-letnia Hania Lasota z Rydułtów spróbowała swoich sił w programie The Voice Kids. Jej występ można było oglądać w sobotę na antenie TVP2. Hania zaśpiewała piosenkę "Perfect Strangers" z repertuaru Jonas Blue i porwała jurorów.

- Powiem ci Haniu, że zanim się odwróciliśmy to miałem wrażenie, że na scenie stoi dużo bardziej dojrzała osoba. Jesteś świetna. Karateka wokalna - mówił Baron. - Haniu, moja drużyna to eksperci od czerpania radości z życia, poszukiwacze dobrej energii i pracowite mróweczki. Musisz być w mojej drużynie! Jesteś przesłodką dziewczynką i bardzo miłą - zachwalał Dawid Kwiatkowski. Komplementów nie szczędziła też Cleo. - Kochanie, jestem zachwycona twoim występem. Pokazujesz, jak niesamowity jest ten program - podkreślała jurorka.

Ostatecznie Hania wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

Na stronie internetowej programu możemy przeczytać że Hania to "wspaniała, zrównoważona młoda dama, z którą można zarówno świetnie się pobawić, jak i porozmawiać na poważne tematy. To najlepsza kumpelka męskiej części swojej rodziny – z tatą ogląda futbol i kibicuje FC Barcelonie, a ze starszym bratem spędza całe dnie w garażu tuningując samochody".

W programie niewłaściwie przekazano, że Hania mieszka w Rybniku, a nie w Rydułtowach. Jest uczennicą rydułtowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 (ale dodatkowo uczęszcza na zajęcia do rybnickiej szkoły muzycznej). Szkolna społeczność z rydułtowskiej "Jedynki" trzyma za Hanię kciuki. - Jesteśmy bardzo dumni i życzymy Hance powodzenia - czytamy na facebookowym profilu szkoły.

Cały odcinek sobotniego programu możecie zobaczyć TUTAJ (Hania od 14 minuty i 10 sekundy)

fot. TVP 2/The Voice Kids