Wtorek, 19 października 2021

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Uczestnicy RowerON-u 2021! Dziś ostatni dzień do końca wyzwania!

14.09.2021 09:30 | 1 komentarz | MK

Czas płynie jak szalony. To ostatni moment, aby z sukcesem ukończyć największe rowerowe wyzwanie w regionie. Lato dobiega końca, a z nim I edycja wyzwania rowerowego RowerON. Ponad 1000 uczestników od 21 czerwca realizuje główną ideę tegorocznej imprezy – przejechanie 10 tras wyznaczonych przez organizatorów celem zdobycia medalu, tytułu Mistrza RowerON-u 2021 i wspaniałych nagród. Mamy nadzieję, że podczas realizacji wyzwania oprócz dobrej zabawy, poznaliście wyjątkowe i urokliwe miejsca w naszym regionie i będziecie chętnie do nich wracać. A jeśli jeszcze nie przejechaliście 5 tras -  nie zwlekajcie i wsiadajcie na koło - został jeszcze tylko dzisiejszy dzień na ukończenie wyzwania.

Uczestnicy RowerON-u 2021! Dziś ostatni dzień do końca wyzwania!
Zostało tylko 8 dni na zrealizowanie wyzwania - przypomina Ekipa RowerON-u
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przejechałeś już minimum pięc tras? A może wszystkie dziesięć?

Po pierwsze - GRATULUJEMY! Ukończyłeś wyzwanie. Przygotuj zdjęcia dokumentujące przejechanie tras RowerON-u (zdjęcia z punktów na trasach) i wyślij je do nas w terminie od 22 do 26 września za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl. Formularz jest na razie nieaktywny i zostanie „uruchomiony” od 22 do 26 września.
Pamiętaj! By wziąć udział w przyznawaniu medali i nagród, musisz wysłać nam zgłoszenie w podanym terminie!

Spraw sobie prezent. Ten unikatowy medal może być Twój!

Jeszcze nie zrealizowałeś wyzwania?

Spokojnie, masz jeszcze 8 dni, to naprawdę sporo czasu. Pamiętaj, że RowerON ma na celu dobrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu, więc nie poddawaj się i nie rezygnuj z jego realizacji. Jeśli zastanawiasz się jaką trasę wybrać, szukasz motywacji, a może kompana do wspólnej wycieczki - wejdź na grupę https://www.facebook.com/groups/roweronnowiny, miejsca pełnego pozytywnej energii, tworzonego przez lokalnych cyklistów.

Każdy kto przejedzie miminum pięć tras tegorocznej edycji RowerON 2021 zdobędzie unikatowy medal, a wszyscy Mistrzowie RowerON-u (którzy przejadą wszystkie 10 tras) mają szansę na wygranie dodatkowych nagród!

Mamy dla Was: Rower Trekkingowy Kross, plecaki i kaski rowerowe, odblaskowe pokrowce przeciwdeszczowe na plecaki, sakwy rowerowe, profesjonalne bidony i kubki termiczne, lampki „czołówki”, zestawy narzędzi rowerowych, voucher na serwis roweru oraz voucher na meble o wartości 500 zł

Powodzenia!

Wsiadaj na koło, będzie wesoło!


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Patronami medialnymi wydarzenia jest Radio Vanessa FM, Raciborska Telewizja Kablowa RTK oraz Telwizja TVS.

Dziękujemy również za wspaniałe wsparcie sponsorom głównym i partnerom naszego projektu. Jesteście fantastyczni! To przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu RowerON 2021 jest największą imprezą rowerową w regionie. Dziękujemy!