Poniedziałek, 14 czerwca 2021

imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana

RSS

Mamy 1000 uczestników! Rejestracja do nowinowego eventu RowerON 2021 została zakończona. Dziękujemy, że jesteście z nami!

27.04.2021 07:00 | 12 komentarzy | MK

TEKST AKTUALIZOWANY

Zapisy na RowerON ruszyły 1 maja i miały zakończyć się 31 maja. Mieliśmy dla Was 300 darmowych pakietów startowych, a już po 13 godzinach zarejestrowało się do naszego wydarzenia 300 uczestników! Po uruchomieniu drugiej transzy 6 maja w ciągu 27 godzin mieliśmy kolejnych 300 zgłoszeń i było nas już 600 uczestników. Uruchomiliśmy 3 transzę na 400 miejsc 11 maja  i również ona z kilka dni została wyczerpana. Dziękujemy, że jesteście z nami. Tak duże zainteresowanie jest dla nas organizatorów wielką nagrodą i satysfakcją, że robimy super wydarzenie. Tak duże zainteresowanie przeszło też nasze najśmielsze oczekiwania. Marzyliśmy o 1000 uczestników i dzięki Wam się udało! Kolejne informacje jakie są dalsze kroki dla zarejestrowanych podamy w poniedziałek. Obserwujcie portal Nowiny.pl i grupę @RowerON na Facebooku!

Mamy 1000 uczestników! Rejestracja do nowinowego eventu RowerON 2021 została zakończona. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Marzyliśmy, żeby było 1000 uczestników w RowerON-ie i dzięki Wam się udało - mówią szczęśliwi i dumni inicjatorzy projektu i zapaleni rowerzyści Paweł Okulowski oraz Tatiana i Marek Kuder
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Słońce, świeże powietrze, rower, świetna zabawa i ekscytująca przygoda. Brzmi zachęcająco? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe wyzwanie rowerowe, którego nie zatrzyma żadna pandemia i co najlepsze – Ty sam decydujesz jak będzie ono wyglądać. Jedno jest gwarantowane - to będzie naprawdę niezapomniane lato! Wsiadaj na koło, będzie wesoło i podejmij wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Zobacz szczegóły poniżej!

Na czym polega RowerON?

Wyzwanie rowerowe jest dla każdego – amatorów i zaawansowanych cyklistów, solistów i rodzin z dziećmi oraz grup znajomych. Wyzwanie rozpoczyna się 21 czerwca i potrwa do 21 września. Na początek otrzymasz bezpłatny pakiet startowy i dołączysz do społeczności rowerowej!

W skrócie:

  • Przejedź minimum 5 tras w trzy miesiące od 21 czerwca do 21 września i zdobądź unikatowy medal!
  • Dajemy do wyboru 10 tras na terenie 5 powiatów/miast: raciborskiego, wodzisławskiego oraz Rybnika, Żor i Jastrzębia-Zdroju
  • Lubisz rywalizację? Weź również udział w specjalnych challenge'ach z dodatkowymi nagrodami
  • Przejedź wszystkie 10 tras i zostań Mistrzem RowerON-u!
  • Wystarczy się zarejestrować, odebrać pakiet startowy i wsiadać na koło. Satysfakcja gwarantowana!

Spraw sobie prezent. Ten unikatowy medal może być Twój!

To takie proste!

1. Zarejestruj się - REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA 15 maja o godz. 22.00 w związku z wyczerpaniem puli 1000 miejsc.

Jeśli się zapisałeś pakiet startowy będziesz mógł odebrać od 14 do 30 czerwca w wybranym przez Ciebie punkcie odbioru. W pakiecie mamy dla Was: praktyczny worek na plecy, książeczkę z trasami, zestaw naklejek, smycz na klucze i przypinkę z logotypem wydarzenia. Będą też niepodzianki od sponsorów!

2. Wybierz trasy

Dajemy do wyboru 10 tras na terenie 5 powiatów/miast: raciborskiego, wodzisławskiego oraz Rybnika, Żor i Jastrzębia-Zdroju. Po dwie w każdym regionie. Trasy są zróżnicowane – mierzą 20-45 km i przebiegają w rozmaitym terenie (asfalt, szuter, las, pola). Są dostosowane zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych rowerzystów.

Pod koniec maja na grupie @RowerON na Facebooku będziemy odsłaniać szczegóły kolejnych tras.

Gdy już zapoznasz się z zaproponowanymi przez nas trasami, wybierz co najmniej 5, które przejedziesz, żeby zdobyć unikatowy medal. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przejechał wszystkie – zostaniesz MISTRZEM RowerON'u i zyskasz oprócz medalu dodatkową nagrodę!

3. Wsiadaj na koło w lecie

Wsiądź na rower, zwiedzaj okolicę i baw się dobrze. Masz na to całe kalendarzowe lato od 21 czerwca do 21 września. W wyznaczonym przez nas miejscu na każdej trasie zrób sobie selfie z rowerem, żeby udokumentować przejechanie trasy. Zdjęcia z wszystkich przejechanych przez Ciebie tras wyślesz nam zbiorczo mailem na roweron@nowiny.pl maksymalnie do 26 września w tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz indywidualny numer, który otrzymałeś podczas rejestracji.

4. Zdobądź unikatowy medal

Gdy zweryfikujemy Twoje zdjęcia, będziesz mógł z ogromną satysfakcją odebrać swój medal, który będzie przypominał Ci tę niezwykłą przygodę! Odbierzesz go ponownie w wybranym przy rejestracji punkcie odbioru od 18 października, a twoja kolekcja wzbogaci się o wyjątkowy odlewany medal, przygotowany specjalnie na tę okazję.

5. Rywalizuj w challenge’ach

Podczas RowerON-u odbędą się 3 specjalne challenge’ i do zdobycia będę dodatkowe cenne nagrody! Lubisz rywalizację? Po prostu weź udział w tej sportowej zabawie.

Lipiec challenge: na najdłuższy dystans przejechany jednego dnia – niedziela 11 lipca 2021
Sierpień challenge: na najszybciej przejechane 20 km jednego dnia - niedziela 8 sierpnia 2021
Wrzesień challenge: na największą liczba spalonych kalorii wciągu 2 dni – weekend 4-5 września 2021

O szczegółach  będziemy informować na bieżąco na grupie @RowerON na Facebooku.

AKTUALIZACJA REGULAMINU 11.06.2021!

Szanowni zarejestrowani uczestnicy RowerON-u 2021,

dzięki Waszemu ogromnemu zainteresowaniu, a także naszym kolejnym sponsorom, projekt „RowerON-Wsiadaj na koło, będzie wesoło” „urósł” o kolejne cele, aktywności i nagrody.  Dlatego uzupełniliśmy i doprecyzowaliśmy regulamin naszego eventu, z którego kompletną i aktualną wersją zapoznacie się klikając w poniższy czerwony button. Mamy prośbę o zapoznanie się z nim, by nic Wam nie umknęło podczas realizacji naszego rowerowego wyzwania.

Najważniejsze zmiany obejmują:

  • uzupełnienie celów projektu,
  • doprecyzowanie zasad uczestnictwa osób małoletnich,
  • doprecyzowanie, że w challenge`ach wydolnościowych nie będą nagradzani uczestnicy używający rowerów z napędem elektrycznym,
  • doprecyzowanie zasad dotyczących przestrzegania bezpieczeństwa podczas jazdy i rekreacji,
  • zapewnienie Organizatora, że w przypadku konieczności zapłaty podatku od uzyskanej nagrody, kwotę podatku pokrywa Organizator

Zapoznaj się koniecznie ze zaktualizowanym regulaminem RowerON-u, by nie zostać z niczym!

Pobierz Regulamin projektu_RowerON_2021_aktualizacja 11.06.2021.pdf (format pdf, rozmiar ~195.3 k)

Spodobał Ci się nasz pomysł?

Udostępnij te informacje swoim znajomym i bawcie się razem na @RowerON!  Masz dość siedzenia w domu? Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i przy okazji zrobić coś dobrego dla siebie? Super, że dołączyłeś do naszego wyzwania. Nie pożałujesz. Wsiadaj na koło, będzie wesoło!

Posłuchajcie jak zapraszaliśmy Was do zapisów na RowerON 2021 w radiu VanessaFM!

Vanessa FM_zaproszenie na RowerON.mp3

 

Ekipa RowerON-u zaprasza!
Na zdjęciu od lewej: Ewa Węgrzyn, Monika Pilch, Joanna Janik, Paweł Okulowski,
Kasia Maciejowska, Patryk Cyran, Marek Kuder, Mateusz Szynol


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Patronami medialnymi wydarzenia jest Radio Vanessa FM, Raciborska Telewizja Kablowa RTK oraz Telwizja TVS.