Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Oprogramowanie dla administracji publicznej i edukacji – jak wybrać najlepsze?

02.04.2021 13:00 | 0 komentarzy | MK

Przedsiębiorstwa publiczne w równym stopniu co szkoły i uczelnie muszą podążać za szybko zmieniającymi się przepisami i nowymi możliwościami rynkowymi. W tym wieloaspektowym zadaniu może pomóc nowoczesne oprogramowanie dla administracji publicznej i edukacji. Sprawdź, co powinien zawierać zaawansowany produkt.

Oprogramowanie dla administracji publicznej i edukacji – jak wybrać najlepsze?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sprawna obsługa HR dzięki oprogramowaniu dla administracji publicznej i edukacji

Na pracownikach działu kadr i płac spoczywa odpowiedzialność za monitorowanie i usprawnianie wewnętrznych procesów. Algorytmy oprogramowania dla administracji publicznej i edukacji porządkują zadania i odciążają pracowników, którzy mogą poświęcić swoje cenne roboczogodziny na szukanie potencjalnych oszczędności czy działania strategiczne. Program ERP automatyzuje między innymi takie cykliczne obowiązki jak:

  • wyliczanie miesięcznego wynagrodzenia uwzględniające premie i nadgodziny,
  • monitorowanie obecności pracowników, układanie grafików i podsumowania miesięczne,
  • przyjmowanie wniosków urlopowych oraz zwolnień,
  • wystawianie zeznań podatkowych i świadectw pracy.

Zarządzanie finansami nigdy nie było tak proste

Zaawansowane oprogramowanie dla administracji publicznej i edukacji wspiera również procesy księgowe zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Ministra Finansów. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, kierującej systemem, można ulepszyć budżetowanie i prognozowanie, a także zaoszczędzić czas zespołów. Nowoczesny program między innymi automatycznie generuje raporty i zestawienia finansowe oraz umożliwia wprowadzanie dowodów księgowych.

Projekty pod kontrolą dzięki oprogramowaniu dla administracji publicznej i edukacji

Jednym z celów statutowych każdej uczelni jest prowadzenie i rozwijanie różnych projektów, między innymi: naukowo-badawczych, dydaktycznych czy inwestycyjnych. Oprogramowanie dla administracji publicznej i edukacji najnowszej generacji powinno wspierać zarządzanie projektami w takim zakresie jak:

  • elektroniczny obieg dokumentów, który zwiększa bezpieczeństwo danych poufnych i eliminuje niepotrzebne wydatki na wydruki,
  • rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń przeznaczanych na projekty,
  • uporządkowana, centralna ewidencja projektów wraz z budżetami.

Sięgnij po skuteczne rozwiązania pakietu TETA

Szukasz niezawodnego i ergonomicznego oprogramowania dla administracji publicznej i edukacji? Zapoznaj się z możliwościami bezpiecznego i nowoczesnego pakietu TETA, przygotowanego przez doświadczoną grupę Unit4. Wsparcie kluczowych procesów uczelni czy urzędów centralnych, samorządowych lub jednostek sektora użyteczności publicznej pozwoli skupić się na ambitnych zadaniach i rozwoju. Na wdrożenie oferowanego produktu zdecydowało się już ponad 400 instytucji edukacyjnych na całym świecie.

Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą grupy Unit4 już dziś i postaw na funkcjonalne oraz fachowe oprogramowanie – dokładnie takie, jakiego potrzebujesz. 

Źródło: Systemy TETA – teta.unit4.com

Materiał zewnętrzny