Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Jakie rowery elektryczne będą najbardziej pożądane w tym sezonie

19.02.2021 11:38 | 0 komentarzy | MK

Rowery elektryczne są coraz częściej spotykane na ulicach miast. W wielu aglomeracjach możemy spotkać się z systemami jednośladów miejskich opartych w całości lub częściowo właśnie na elektryczne wspomaganych dwukołowcach. Dzięki takim możliwościom wiele osób przekonuje się, że taki sposób przemieszczania się jest właśnie dla nich i zaczyna zastanawiać się nad nabyciem własnego jednośladu z silnikiem. Sprawdźmy, jakie rowery elektryczne najlepiej sprawdzą się w zbliżającym się sezonie i jaki typ takiego pojazdu będzie najlepszy do jakiego zastosowania.

Jakie rowery elektryczne będą najbardziej pożądane w tym sezonie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rowery elektryczne crossowe i trekkingowe – najbardziej uniwersalne

Modele o tym charakterze sprawdzają się u największej rzeszy użytkowników dzięki swojej stosunkowej uniwersalności. Ich geometria projektowana jest tak, by umożliwiały komfortową jazdę, nie tracąc jednak wiele na wydajności i wciąż pozostając w lekko pochylonej pozycji. Modele crossowe zazwyczaj są lżejsze, lecz ubożej wyposażone – rowery elektryczne trekkingowe sprzedawane są od razu z bagażnikiem, oświetleniem, czy nóżką.

Rowery elektryczne z grup crossowej i trekkingowej uznawane są za najbardziej uniwersalne przez możliwość wygodnej jazdy na nich po rozmaitych nawierzchniach. Ich właściwości pozwolą im wydajnie poruszać się po utwardzonych drogach i ścieżkach rowerowych, zachować odpowiednią przyczepność i wygodę na szutrze, a także przejechać po ścieżce w parku czy lesie.

Rowery elektryczne górskie dla miłośników przygód na cięższych ścieżkach

Jednoślady o znacznie bardziej sportowym usposobieniu, charakteryzujące się agresywną pozycją i mniejszą wygodą. Rowery elektryczne górskie pełnię swoich możliwości pokażą na bardziej technicznych szlakach górskich, pozwolą użytkownikowi doskonale się bawić i trenować swoje umiejętności ze wsparciem płynącym z silnika elektrycznego. Na tych modelach zdecydowanie nie należy oszczędzać – by rower elektryczny dobrze radził sobie z podjazdami powinien posiadać odpowiednio dużo mocy i wysoki moment obrotowy. Silniki elektryczne montowane centralnie dodatkowo powinny być w nich dobrze osłonięte przed czynnikami, które mogą im zaszkodzić, jak błoto, piach czy kamienie.

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

Rowery elektryczne miejskie, z którymi wygodnie dojedziesz do pracy

Klasyczne konstrukcje o miejskim charakterze wciąż są czymś, po co sięga wielu użytkowników. Choć nie są one tak uniwersalne jak crossowe, to mają jedną, główną zaletę – zapewniają najbardziej wygodną, wyprostowaną pozycję jazdy. Dobrze wyposażony rower miejski zapewni nam wygodne przemieszczanie się na co dzień. Bez problemu wybierzemy się nim do sklepu, a następnie przewieziemy zakupy nie będąc dodatkowo obciążonymi dzięki elektrycznemu wsparciu jednośladu. Rowery elektryczne miejskie najlepiej sprawdzą się u osób mieszkających w aglomeracjach, którym zależy na ekologicznych, ekonomicznych, a zarazem komfortowych dojazdach z miejsca na miejsce.

Gdzie kupować najlepsze rowery elektryczne?

Poszukując profesjonalnej pomocy i najlepszej oferty markowych rowerów elektrycznych powinniśmy udać się do sklepu BikeSalon. Pracujący w nim doradcy to miłośnicy jazdy na jednośladach, którzy posiadają bogate doświadczenie przy pracy zarówno z klasycznymi dwukołowcami, jak i tymi napędzanymi z elektryczną pomocą. W sklepach BikeSalon znajdziemy najlepsze rowery elektryczne męskie, jak i rowery elektryczne damskie – o każdym charakterze, dobrane do indywidualnych potrzeb użytkownika, jego preferowanych tras, jak i planowanych osiągów. Gdy interesują nas rowery elektryczne Warszawa możemy wybrać jeden z dwóch sklepów BikeSalon – przy ulicy Wrocławskiej 25 lub Ostrobramskiej 38b. Rowery elektryczne Gdańsk znajdziemy w galerii City Meble, przy alei Grunwaldzkiej 211. Jeżeli nie mieszkasz w trójmieście lub stolicy – nic straconego! Rowery elektryczne przez internet to coś, w czym BikeSalon również wiedzie prym. Nabywając rowery elektryczne online na witrynie bikesalon.pl wiemy, że są one dostarczane do nas niemalże gotowe do jazdy, dobrze zabezpieczone i przygotowane.

W zbliżającym się sezonie rowery elektryczne z pewnością będą jeszcze bardziej popularne niż dotychczas. Każdego roku możemy zaobserwować rosnące grono ich użytkowników, a także znaleźć na ścieżkach rowerowych kolejnych kolarzy, którzy pragną wprowadzić pozytywne zmiany do swoich codziennych nawyków. Warto pamiętać o tym i zdecydować się na połączenie zdrowego trybu życia z maksymalną wygodą, czyli rower elektryczny. 

 Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Materiał zewnętrzny