Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Morsy pójdą na Czantorię dla Piotrka

16.02.2021 11:10 | 0 komentarzy | AgaKa

Jesteś dobrze przygotowany do morsowania? Weź udział w zimowym wejściu na Czantorię. Organizowana przez KL Czantorią i „Morsy Skoczów” tegoroczna edycja „II Zimowego wejścia na Czantorię w krótkich gaciach” odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Ustroń Przemysława Korcza, a połączona jest ze zbiórką pieniędzy dla Piotra Glenca – dzielnicowego Komisariatu Policji w Ustroniu, który uległ wypadkowi w górach.

Morsy pójdą na Czantorię dla Piotrka
fot. @poMOCdlaPiotraGlenca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolej Linowa „Czantoria” oraz grupa „Morsy Skoczów” wraz z Burmistrzem Miasta Ustroń zapraszają serdecznie do udziału w „II Zimowym wejściu na Czantorie w krótkich gaciach – idziemy dla Piotra Glenca”. Impreza dedykowana jest wszystkim, którzy lubią morsować, czyli miłośnikom zimna, aktywności fizycznej i dobrej zabawy. Organizator zachęca do tego, by przebrać się w ciekawe stroje i oferuje atrakcyjne nagrody. Udział jest bezpłatny, natomiast w trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na cel charytatywny. Tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż cały dochód z imprezy przekazany zostanie na pomoc dla 41-letniego Piotra Glenca z Ustronia, podopiecznego Fundacji Moc Pomocy.

17 maja ubiegłego roku podczas górskiej wycieczki w Tatry, Piotr uległ poważnemu wypadkowi. Skała, na której postawił stopę, osunęła się. Piotrek upadł, osuwając się kilkaset metrów po zboczu góry. Przeżył upadek i dzięki szybkiej pomocy ratowników górskich trafił do szpitala. Ma złamany kręgosłup, jest po operacji. Obecnie przechodzi pierwszy etap rehabilitacji. Walczy o powrót do zdrowia.