Niedziela, 24 stycznia 2021

imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

RSS

Epidemia koronawirusa:

Obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat

30.10.2020 14:05 | 0 komentarzy | MK

Kiedy wybierasz fotelik samochodowy dla twojego dziecka, przede wszystkim musisz zadbać o jego dobre dopasowanie do wieku, wzrostu i wagi maluszka. Jednocześnie jednak nie musisz wcale decydować się na zmiany co kilka miesięcy, które staną się ogromnym obciążeniem dla twojego budżetu. Możesz wybrać fotelik RWF obrotowy, który kupisz razem z wyprawką, by cieszyć się jego licznymi funkcjonalnościami przez kolejne 4 lata. Pozytywne oceny z testów zderzeniowych potwierdzają, że to jeden z najlepszych dostępnych modeli na rynku, dzięki któremu możesz podróżować bezpiecznie.

Obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Fotelik RWF obrotowy

Wybór najlepszego fotelika dla dziecka z pewnością nie jest łatwy. Jeśli chcesz zrobić to naprawdę świadomie, musisz wziąć pod uwagę wszystkie jego parametry. Pamiętaj, by jak najdłużej decydować się na foteliki do jazdy tyłem. Nowoczesne modele są estetyczne i wygodne, a przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Jakie jeszcze zalety sprawiają, że warto je wybrać?

Przede wszystkim, fotelik RWF obrotowy zapewnia bezpieczeństwo w podróży. Warto bowiem podkreślić, że należy dokładnie sprawdzać testy zderzeniowe, które przeszły poszczególne modele. Rzeczywiście, większość modeli dostępnych obecnie na rynku może się jakimś pochwalić, o ile oczywiście nie są to styropianowe podkładki z hipermarketu. Okazuje się jednak, że zawsze najlepszym rozwiązaniem jest fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, który gwarantuje najmniejszy nacisk na dziecko w momencie zderzenia. Mając świadomość, że wybraliśmy model, który przeszedł pozytywnie wymagający Test Plus, możemy podróżować spokojnie.

Obrotowy fotelik samochodowy jest po prostu bardzo wygodny dla rodzica. Specyficzna dla niego możliwość odwrócenia siedziska wyraźnie podnosi komfort użytkowania. Rodzice nie muszą już przyjmować miliona niewygodnych pozycji, by włożyć do niego maluszka czy wyjąć dziecko z samochodu. Warto jednak podkreślić, że to nie tylko komfort, ale również ochrona. W ten sposób bowiem znacznie łatwiej jest porządnie zapiąć pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Warto wiedzieć, że fotelik RWF obrotowy posiada specjalne wkładki, dzięki którym dopasowuje się do dziecka. To szczególnie istotne zwłaszcza w pierwszych miesiącach, gdy prawidłowy kąt siedzenia to podstawa dobrego rozwoju. O odpowiedniej stabilizacji należy pamiętać również wtedy, gdy podróżuje z nami przedszkolak.

Foteliki obrotowe - nowoczesne technologie

Gdy ktoś proponuje ci fotelik samochodowy z ISOfix, masz prawo mieć wątpliwości. Dlatego właśnie w jednym artykule zebraliśmy maksimum najważniejszych informacji, które pozwolą ci podjąć najlepszą decyzję. Dlaczego warto wybrać obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 4 lat?

Panuje błędne przekonanie, że fotelik RWF obrotowy nie zapewni dziecku odpowiedniej pozycji do jazdy. Tymczasem w najnowszych modelach postawiono na innowacyjną instalację Universal Level Technology, dzięki której można je dopasować do większości samochodów - także sportowych, które wyróżniają się sporym kątem nachylenia kanapy.

Należy podkreślić raz jeszcze, że głównym zadaniem, jakie ma realizować fotelik RWF obrotowy, jest ochrona w czasie zderzenia. Musi więc absorbować energię, by chronić delikatne ciało maluszka znajdującego się w środku. Dlatego warto zdecydować się na ten model, który posiada pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber umiejscowiony w zagłówku. To gwarancja ochrony najwrażliwszych partii ciała.

Nowoczesny obrotowy fotelik samochodowy BeSafe iZi Twist B i-Size to wygoda i doskonałe dopasowanie do dziecka. Posiada specjalną wkładkę Baby Shell™, dzięki której sprawdza się jako wsparcie i ochrona dla niemowlęcia do momentu osiągnięcia 87 cm wzrostu. Wyróżnia się również obecnością wyjątkowego systemu magnesów Magnetic Belt Assistants™, co znacząco ułatwia prawidłowe zapinanie pasów. Jak widać, trudno jest znaleźć tak dobre połączenie funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa.

Materiał zewnętrzny