Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Lekka spacerówka na co dzień i w podróży

30.10.2020 11:53 | 0 komentarzy | MK

Współcześni rodzice żyją szybko i intensywnie. Dużo podróżują, nie rezygnując z podbijania świata po narodzinach dziecka. Chętnie odwiedzają znajomych, biorąc ze sobą kilkumiesięczne niemowlę. Restauracje i kawiarnie dostosowane do potrzeb całych rodzin to dzisiaj już norma, także w mniejszych miejscowościach. Wszystko się zmieniło - również niezbędne do codziennego funkcjonowania gadżety. Absolutnym must have młodych rodziców jest dzisiaj lekka spacerówka, która zdecydowanie poprawia komfort życia z dzieckiem.

Lekka spacerówka na co dzień i w podróży
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lekka spacerówka sprawdzi się wszędzie: podczas podróży, zakupów czy spacerów po mieście. Nie jest przeznaczona wyłącznie na wycieczki - na co dzień również docenisz ją za niewielkie wymiary i zwrotne koła. Zdecydowanie nie jest przeznaczona wyłącznie dla rodzin, które dużo podróżują. Ze względu na jej liczne zalety warto na nią postawić. Pamiętaj, by dobrze się zastanowić przed jej wyborem - może posłużyć nam nawet przez kilka lat.

Jak wybrać wózek spacerowy?

Idealny wózek spacerowy powinien spełniać kilka prostych kryteriów, dzięki którym podniesie komfort codziennego życia z dzieckiem. Na co powinieneś zwrócić uwagę?

  1. Rozmiar po złożeniu. Wózek spacerowy, który używasz na co dzień i podczas podróży, powinien być po prostu jak najmniejszy. Często typowe “parasolki” okazują się niezbyt praktyczne - musisz wiedzieć, że ich wymiary przekraczają dozwoloną wielkość bagażu podręcznego, więc nie zabierzesz ich ze sobą do samolotu. To generalnie bardzo przydatna cecha, bo mały wózek nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni w samochodzie.
  2. Łatwość składania. To kolejny liczący się w czasie aspekt, zarówno na co dzień, jak i w podróży. Najlepiej będzie, jeśli wózek spacerowy umożliwi składanie przy użyciu jednej ręki. To przydaje się podczas zakupów w towarzystwie maluszka oraz w czasie podróży, gdy w drugiej ręce masz maluszka czy walizki.
  3. Waga. Istotna zwłaszcza wtedy, gdy musisz wybrać się do sklepu lub podróżować z dzieckiem sam i nie masz drugiego rodzica do pomocy. Lekki wózek spacerowy może dosłownie uratować twój dzień, a z całą pewnością - poprawić nastrój.
  4. Wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Zwróć uwagę, czy wybrana przez ciebie spacerówka zapewnia podstawową ochronę. Liczą się przede wszystkim dobrej jakości pięciopunktowe pasy, wytrzymały stelaż i dodatkowa barierka ochronna. Sprawdź również głębokość budki, by na pewno osłaniała twarz dziecka przed słońcem. Przeglądaj wyłącznie wygodne wózki spacerowe - z miękkim i dostatecznie szerokim siedziskiem i rozkładanym do pozycji leżącej oparciem.
  5. Komfort rodzica. Czy dla rodzica liczy się coś więcej niż już wspomniane waga, rozmiar i łatwość składania? Z pewnością zarówno na co dzień, jak i podczas podróży, docenisz zwrotne kółka i duży kosz na zakupy. Dzięki temu manewrowanie wózkiem jest znacznie wygodniejsze, a ty nie musisz nieść dodatkowych siatek.

Bumprider Connect - lekka spacerówka do zadań specjalnych

Spośród setek modeli dostępnych obecnie w sklepach, twoją uwagę powinna przykuć spacerówka Bumprider Connect. Jest nie tylko lekka, ale także łatwa w obsłudze. Do jej składania i rozkładania oraz prowadzenia potrzebujesz tylko jednej ręki - dlatego uznaje się ją za idealną na co dzień, ale także na podróże z dzieckiem. Posiada zwrotne kółka przednie i wygodny hamulec nożny. Co jeszcze sprawia, że wyróżnia się pośród innych propozycji?

Wózek spacerowy Bumprider Connect posiada wytrzymały stelaż. Został wykonany z materiałów, które można prać w pralce. Ma praktyczną blokadę po złożeniu, dzięki czemu zostaje szczególnie zabezpieczony w czasie przewozu w luku bagażowym i nie rozłoży się niespodziewanie w bagażniku samochodowym. Ma również pojemny kosz na zakupy. Producent zadbał także o bezpieczeństwo i komfort maluszka. Wózek Bumprider Connect posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulowane do pozycji leżącej oparcie. Został wyposażony w dużą budkę, która chroni buzię dziecka przed słońcem oraz wygodny podnóżek.

Jest jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że wózek Bumprider Connect jest wyjątkowy. Posiada opatentowane magnesy po bokach! Dzięki tym magnesom, możesz szybko i bezpiecznie połączyć dwa wózki Bumprider Connect, tworząc w ten sposób genialny wózek dla dwójki dzieci, czy to w wersji dla bliźniaków czy dla dzieci rok po roku. W razie potrzeby można je równie szybko odłączyć i na przykład wybrać się na spacer z jednym dzieckiem, przewożąc je w lekkiej spacerówce, podczas gdy drugie dziecko pozostaje w domu pod opieką drugiego opiekuna.

Materiał zewnętrzny