środa, 27 maja 2020

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Maj pełen prezentów od Ibuk Libra i raciborskiej biblioteki

14.05.2019 19:24 | 0 komentarzy | d

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, platforma IBUK Libra przygotowała dla czytelników niespodziankę – miesięczny, darmowy dostęp do wyjątkowych tytułów z dziedziny Literatura Faktu. Na fanów książek elektronicznych czeka także majowy prezent – książka „Koleżanka. Wspomnienia o Agnieszce Osieckiej” autorstwa Karoliny Felberg-Sendeckiej.

Maj pełen prezentów od Ibuk Libra i raciborskiej biblioteki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

902 publikacje z dziedziny Literatura Faktu czekają na czytelników raciborskiej biblioteki do 7 czerwca. Zasady korzystania z IBUK LIBRA pozostają bez zmian - aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w oddziałach i filiach raciborskiej biblioteki. Zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.

Dodatkowo, jak co miesiąc, na czytelników czeka także prezent od Ibuk Libra. Tym razem jest to książka „Koleżanka. Wspomnienia o Agnieszce Osieckiej”, w której pierwszy raz tak otwarcie o poetce opowiadają między innymi: Ewa Błaszczyk, Stan Borysa, Agata Passent czy Stanisław Soyka. Całości dopełniają wiersze dedykowane artystce lub nią inspirowane oraz fragmenty wywiadów prasowych z Osiecką. Książka dostępna jest do 31 maja.

źródło: MiPBP w Raciborzu.