środa, 26 lutego 2020

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

Prezes Mieszko S.A. rozmawiał z władzami powiatu o budowie muzeum czekolady

14.03.2019 16:08 | 0 komentarzy | ż

14 marca w Starostwie Powiatowym w Raciborzu z wizytą oficjalną u starosty Grzegorza Swobody gościł prezes zarządu Mieszko S.A. Juozas Daunys.

Prezes Mieszko S.A. rozmawiał z władzami powiatu o budowie muzeum czekolady
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prezesowi Mieszko S.A. towarzyszyli  Iwona Niewrzoł dyrektor finansowy, Raimondas Baksys dyrektor ds. projektów strategicznych oraz Bogusław Buchalik kierownik ds. zakupów.

Podczas pierwszego oficjalnego spotkania poruszono temat zamierzeń i planów rozwojowych spółki. Rozmawiano o wspólnych możliwych do realizacji inicjatywach, w tym o stworzeniu muzeum czekolady.

Powiat od wielu lat promuje produkty spożywcze spółki, która powstała w 1993 roku w wyniku połączenia zakładów cukierniczych "Ślązak" i "Raciborzanka". Słodkości z Mieszka są upominkami we wszystkich prezentach i materiałach promocyjnych jakie powiat raciborski przekazuje swoim gościom czy osobom nagradzanym, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Są także stałym elementem stoiska promocyjnego powiatu, które w ramach promocji turystycznej z województwem śląskim jest prezentowane na przynajmniej 4 największych wydarzeniach targowych w kraju.

Spółka jest też laureatem nagrody starosty raciborskiego Mieszko AD. 2017.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu