Wtorek, 27 lipca 2021

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Nowe drzwi i brama wjazdowa, czyli spełnione marzenie w Kuźni Raciborskiej

30.10.2016 09:37 | 0 komentarzy | (q)

Akcja „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie” organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej mogą już cieszyć się nowymi drzwiami i automatyczną bramą wjazdową. W czwartek, 27 października, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

Nowe drzwi i brama wjazdowa, czyli spełnione marzenie w Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie placówki z Kuźni Raciborskiej wyróżnili się pośród pozostałych uczestników stworzeniem autorskiej piosenki opowiadającej o ich potrzebach. Dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego firmy Dom Clar z Kędzierzyna Koźla placówka może pochwalić się nową bramą ogrodzeniową, a także drzwiami Creo, Plus Line oraz technicznymi.

- To ogromne wyróżnienie, którego efektem stała się poprawa bezpieczeństwa wychowanków placówki. Dodatkowo nowoczesność i wzornictwo podarowanych produktów niewątpliwie poprawiło jej wygląd. Dziękujemy za okazane serce – mówił starosta Ryszard Winiarski. – Drobny uczynek jest więcej wart niż dobre chęci, dlatego cieszy mnie, że widzą państwo sens i potrzebę misji społecznej, jaką jest wspieranie drugiego człowieka – dodał burmistrz Paweł Macha.

Ludzie:

Paweł Macha

Paweł Macha

Burmistrz Kuźni Raciborskiej.

Ryszard Winiarski

Ryszard Winiarski

Starosta Raciborski