Wtorek, 21 maja 2019

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Firma Hermon z Raciborza zatrudni handlowca

24.01.2019 15:28 | 1 295 odsłona MP

Szukasz pracy? Chcesz zmienić dotychczasową? Zobacz co firma Hermon oferuje, szczegóły poniżej.

Opis stanowiska: HANDLOWIEC

Obowiązki:

  • sprzedaż hurtowa,
  • techniczne wsparcie klienta z branży części samochodowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami;

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej - samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze, autobusy,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana osoba z dyplomem wydziału mechanicznego,
  • mile widziane doświadczenie,
  • min. średnie wykształcenie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie i inicjatywa;

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie na poniższy adres e-mail:

kadry@hermon.com.pl