Wtorek, 21 maja 2019

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Firma Drocomplex poszukuje pracowników

03.01.2019 12:25 | 1 743 odsłona EK

Jesteśmy firmą budowlaną od ponad 15 lat specjalizującą się w osuszaniu, stabilizacji i rekultywacji gruntów, a także w recyklingu mas drogowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca/operator ciągnika rolniczego

Zakres obowiązków:

  • obsługa pojazdu zgodnie z uprawnieniami, tj. ciągnika rolniczego z rozsypywaczem cementu, recyklera, beczki na wodę,
  • wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze pojazdu,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów bieżących,
  • prace pomocnicze na budowie – roboty drogowe
  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Wymagania:

  • uprawnienia – prawo jazdy kat. BE, T,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, lojalność.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 604 176 304 lub osobisty w biurze firmy Drocomplex ul. Wiatrakowa 39a, 47-400 Racibórz/Brzezie

Majster robót drogowych

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących prace związane ze stabilizacją gruntów,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót,
  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami,
  • organizacja robót w tym niezbędnego sprzętu i materiałów,

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania),
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • samochód służbowy.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w nadzorowaniu robót związanych ze stabilizacją gruntów,
  • wykształcenie min. średnie mile widziane kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w delegacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY/ROBOTNIK DROGOWY

  • wykonywania prac pomocniczych przy robotach związanych ze stabilizacją gruntów.

Zapewniamy:

Wymagania:

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,